Ambi Pur, samochodowy odświeżacz powietrza - Ocean Fresh, 7ml

Ambi Pur
Ambi Pur, samochodowy odświeżacz powietrza - Ocean Fresh, 7ml
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
22,10 PLN
Nasza cena
18,28 PLN
Oszczędzasz 18%

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią OdourClear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń utrzymującą się nieprzerwanie aż do 30 dni.

Zapach Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia podczas spaceru po plaży w słoneczny poranek. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy, odświeżacz samochodowy Ambi Pur w pełni oczyszcza powietrze z brzydkich zapachów, pozostawiając jedynie piękną i świeżą woń.

To mały, dyskretny odświeżacz powietrza, który z łatwością można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu. Dzięki nowej, wyjątkowej technologii OdourClear oczyszcza powietrze nawet z najbardziej uporczywych, nieprzyjemnych zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach – i odświeża wnętrze auta.

Intensywność zapachu można regulować, ustawiając preferowaną wartość na bocznej tarczy. Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. Wystarcza nawet na 30 dni, dlatego Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią.

Szczegóły

Tytuł: Ambi Pur, samochodowy odświeżacz powietrza - Ocean Fresh, 7ml
Producent: Ambi Pur
Kod paskowy: 8006540488270

Recenzje