Microbec preparat do szamba w saszetkach, cytrynowy

Bros
Microbec preparat do szamba w saszetkach, cytrynowy
Wysyłka:
Niedostępna
Cena katalogowa
0 PLN

Microbec to preparat do biodegradacji zawartości szamba. Systematyczne stosowanie Microbec'u zmniejsza częstotliwość opróżniania szamba, usuwa nieprzyjemny zapach i udrażnia system instalacji sanitarnej. Musująca formuła o świeżym zapachu cytryny ułatwia rozrzedzanie się preparatu w zbiorniku.Wystarczy wsypać odpowiednią ilość do toalety i spłukać.

Microbec zawiera wyspecjalizowane kultury bakterii oraz enzymy, które przyśpieszają naturalny proces rozkładania resztek organicznych. Nieczystości, papeir, resztki roslinne oraz tłuszcze ulegają biodegradacji. 3-fazowe działanie Microbec'u zapewnia szybki i skuteczny rozdział zanieczyszczeń, które podlegają upłynnieniu, a następnie enzymatycznemu rozkładowi do całkowicie bezpiecznych i przyjaznych środowisku związków prostych i wody. Pozwala to na wyczyszczenie szamba z nagromadzonych osadów oraz zmniejsza częstotliwość opróżniania zbiornika.

Jak stosować?

Dawka początkowa: 2 saszetki na 3 m3
Dawkowanie podtrzymujące w zależności od objętości zbiornika:

1-3 m3 - 1 saszetka tygodniowo

4-8 m3 - 2 saszetki tygodniowo

>8m3 - 4 saszetki tygodniowo

Reaktywacja po przerwie w stosowaniu: 2 dni po 2 saszetki, dalej jak dawkowanie podtrzymujące. W przypadku dłuższej przerwy w stosowaniu, w pierwszym tygodniu podwoić dawkę.

Opakowanie: 18 saszetek po 25 g preparatu

 

Szczegóły

Tytuł: Microbec preparat do szamba w saszetkach, cytrynowy
Wydawnictwo: Bros
Kod paskowy: 5904517035898

Recenzje