Zakładka do książki króliczek

Metalmorphose
Zakładka do książki króliczek
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
55,01 PLN
Nasza cena
45,33 PLN
Oszczędzasz 18%

''Nie czytasz nie idę z Tobą do łóżka'' chciałoby się rzec. Slogan ten nie dotyczy jednak osób, które zachwyci nasz hit produktowy, jakim jest zakładka do książki króliczek. Taki gadżet to nie lada gratka dla moli książkowych czytelników, którzy pochłaniają stronice niczym wspomniane insekty wszystko, co spotkają na swej drodze.

Pozostańmy w temacie animalistycznym, gdyż jak sama nazwa wskazuje, opisywany produkt przedstawia jedno ze słodszych zwierzaków królika. Bielutki niczym śnieg ssak ze złotym ogonkiem wykonany został ze stopu cynku. Jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale też przyciąga trwałością.

Nie ulega wątpliwości, iż zakładka do książki króliczek posłuży wiele lat, a przeliczając na książki, to jakieś pięć tysięcy osiemset siedemdziesiąt dwa egzemplarze (a niewykluczone, że i jedną piątą kolejnego). Wszystko dzięki trafnemu doborowi surowca i pomysłowemu wykonaniu.

Królik bowiem umieszczony został na długim solidnym pasku niemożliwym do złamania. Sama zakładka opakowana jest w tubę wykonaną z akrylu.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku,

- Wymiary: 1,8 x 1,2 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.


Szczegóły

Tytuł: Zakładka do książki króliczek
Producent: Metalmorphose
ISBN: 5404006042487

Recenzje