Zakładka do książki kosmonauta

Metalmorphose
Zakładka do książki kosmonauta
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
55,01 PLN
Nasza cena
45,33 PLN
Oszczędzasz 18%

Czy wśród naszych klientów są miłośnicy książek, a zwłaszcza tych z gatunku sci-fi lub związanych z kosmosem? Nietrudno zgadnąć, że tak, a wobec tego mamy dla Was, Drodzy Czytelnicy, niebanalną propozycję: zaufajcie nam, a w zamian zakładka do książki kosmonauta nigdy nie dopuści do tego, by książka zamknęła się niespodziewanej stronie, która trudno będzie odszukać.

Produkt przedstawia kosmonautę (w kolorze białym) podróżującego rakietą w typowym dla niego skafandrze. Tan dający złudzenie ruchu gadżet przepięknie komponuje się z książką o wartościowej treści, najlepiej będącej kanonem literatury. Swoim stylem perfekcyjnie wpisuje się w gust osoby lubiącej eleganckie przedmioty.

Odlotowa zakładka do książki kosmonauta stworzona została ze stopu cynku, a więc materiału, który nie dopuści do zbyt szybkiego zniszczenia produktu. Zakładka nie skończy swego żywota w częściach lub strata do tego stopnia, że nie pozwoli na rozpoznanie obiektu, który przedstawia, czyli kosmonautę. Zachęcamy do zakupów!

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku

- Wymiary: 1,3 x 1,4 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.


Szczegóły

Tytuł: Zakładka do książki kosmonauta
Producent: Metalmorphose
ISBN: 5404006047185

Recenzje