Zakładka do książki kawa

Metalmorphose
Zakładka do książki kawa
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
55,01 PLN
Nasza cena
45,33 PLN
Oszczędzasz 18%

Zacisze domowe, wygodny fotel, dobra książka, kawa... O właśnie kawa! Może być ta całkiem realistyczna, a może też być znacznie mniejsza i niekoniecznie zdatna do picia. Pod tym nieco tajemniczym opisem kryje się zakładka do książki kawa.

W przypadku widniejącego na stronie gadżetu do czynienia mamy z brązowym aromatycznym napojem w białej filiżance. Oczywiście mówimy tu o doznaniach raczej wyobrażonych niż autentycznych, choć łatwo się pomylić dzięki precyzji, z jaką wykonano produkt.

Odwzorowano kształt kubka, a nawet jego ozdobę w kształcie ziarna kawy. Udało się też uzyskać idealną barwę pobudzającego napoju. Aż trudno w to uwierzyć, ale zakładkę w całości wykonano ze stopu cynku. Kubek widnieje na długim pasku, który chowa się w książce, pozostawiając na widoku genialną figurkę.

Taki produkt (zakładka do książki kawa) powinna otrzymać od Ciebie wyjątkowa osoba: żona, przyjaciel, rodzic lub... Ty! Warto zauważyć też, że dzięki ładnemu opakowaniu z akrylu zaprezentuje się godnie jeszcze przed wyjęciem jej z opakowania.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku,

- Wymiary: 1,3 x 1,4 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.


Szczegóły

Tytuł: Zakładka do książki kawa
Producent: Metalmorphose
ISBN: 5404006047192

Recenzje