Multipiórnik MILAN owalny z 4 piórnikami DOTTY
08872DY

Milan
Multipiórnik MILAN owalny z 4 piórnikami DOTTY
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2021-09-20)
Sugerowana cena
177,30 PLN
Nasza cena
139,85 PLN
Oszczędzasz 22%

Piórnik MILAN 5 w 1 z wyposażeniem/multipiórnik z kolekcji DOTTY
Multipiórnik składa się z pięciu elementów: 1 dużej saszetki - pokrowca zapinanej na suwak z uchwytem zapinanym na rzep oraz 4 mniejszych piórników-saszetek. 
 
W środku znajdziesz 4 piórniki z wyposażeniem przyczepiane
 
Wyposażenie: 3 długopisy CAPSULA UNO: niebieski, czerwony, czarny; ołówek sześciokątny HB, linijka trójkątna 15 cm, 12 flamastrów, 12 kredek trójkątnych, temperówka, gumka do ścierania 4024. 
 
W multipiórnikach MILAN znajdziesz min.: 
  • Kredki MILAN przy produkcji których użyto drewna pochodzącego wyłącznie z plantacji, gwarantujących nie używanie drewna z lasów deszczowych. Rysik kredki na całej długości jest przyklejony do drewna co zapobiega jego łamaniu. Dzięki trójkątnej budowie kredka jest ergonomiczna i wygodnie trzyma się dziecku. 
  • Flamastry MILAN posiadają wytrzymałą i elastyczną stożkową końcówką, która nie wpada do środka nawet przy silnym nacisku. Po chwilowym odkształceniu końcówka zawsze wraca do pierwotnego kształtu. Tusz na bazie wody. Flamastry nie zawierają ftalanów, metali ciężkich i innych substancji toksycznych. Są bezpieczne dla dzieci. 
  • Temperówkę z bezpiecznym przykręconym ostrzem dzięki czemu ostrze nie oddzieli się od obudowy temperówki 
  • Gumkę z naturalnym kauczukiem. 
 
Multipiórnik może być wykorzystywany na wiele sposobów (po wyjęciu wyposażenia), np. jako multikosmetyczka, a duża saszetka - pokrowiec, np. jako torba na drugie śniadanie lub inne drobiazgi. 
 
Wymiary: 22,5 x 11,5 x 11 cm. 
Materiał wierzchni 100% poliester.
Podszewka 150D poliester. 
 
Zestawy kreatywne "MILAN KITS" stworzone specjalnie dla dzieci i z myślą o nich. To seria produktów do rysowania i malowania, które mają rozwijać kreatywność. Łączą w sobie naukę z zabawą. Idealne do przedszkola, szkoły, ale także w domu, podróży, na wakacjach.

Szczegóły

Tytuł: Multipiórnik MILAN owalny z 4 piórnikami DOTTY
Podtytuł: 08872DY
Producent: Milan
Seria: DOTTY
Kod paskowy: 8411574080626
Języki: polski
Rok wydania: 2019

Recenzje