Bękart

Kultura gniewu
Bękart
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2025-02-24)
Sugerowana cena
44,90 PLN
Nasza cena
39,02 PLN
Oszczędzasz 14%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 23,75 zł

Czy da się uciec przed przeszłością?

May i Eugenie wzięli udział w historycznym napadzie, – 52 kradzieże z bronią w ręku w tym samym czasie i w tym samym mieście – ale teraz muszą uciekać i ukrywać się. Nie tylko przed policją i przechytrzonymi współsprawcami zbrodni, ale także przed swoją brutalną przeszłością.

W „Bękarcie” podążamy ich śladami. May i Eugene przemierzają Stany Zjednoczone w obawie przed śmiertelnym niebezpieczeństwem. Na swojej drodze spotykają tajemniczych tirowców, ambitnych bandytów i staruszków, którzy żyją w całkowitej izolacji od świata.

Powieść graficzna Maxa de Radiguèsa, młodego belgijskiego rysownika i scenarzysty, koncentruje się na skomplikowanych rodzinnych relacjach, jednocześnie pełnych przemocy i czułych, oraz porywających zwrotach akcji, które trudno przewidzieć.

Kraj produkcji: PL

Producent:
kultura gniewu
Bartoszycka 10
04-923 warszawa (Polska)
tel: 504825342
email: pawel@kultura.com.pl


Szczegóły

  • Rok wydania: 2020
  • Format: 15.0x19.0cm
  • Oprawa: miękka
  • Tytuł: Bękart
    Autor: Max de Radiguès
    Wydawnictwo: Kultura gniewu
    ISBN: 9788366128262
    Języki: polski
    Rok wydania: 2020
    Ilość stron: 180
    Format: 15.0x19.0cm
    Oprawa: miękka
    Waga: 0.36 kg
    Kraj produkcji: PL

    Recenzje