Milan, piórnik 2-poziomowy z wyposażeniem Be Wool - pomarańczowy (081264BW)

Milan
Milan, piórnik 2-poziomowy z wyposażeniem Be Wool - pomarańczowy (081264BW)
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2021-08-02)
Sugerowana cena
138,60 PLN
Nasza cena
99,19 PLN
Oszczędzasz 29%

Piórnik MILAN 2-poziomowy z wyposażeniem z kolekcji BE WOOL pomarańczowy z nadrukami owieczek i białym bawełnianym materiałem dającym w dotyku wrażenie owczej wełny.
Wyposażenie w całości składa się z oryginalnych produktów MILAN: długopis CAPSULE UNO niebieski, ołówek sześciokątny HB, linijka trójkątna 15 cm, 18 flamastrów, 12 kredek trójkątnych, temperówka AFILA, 2 gumki do ścierania. Przy produkcji piórników użyto najlepszych materiałów, bardzo wytrzymałych suwaków oraz wzmocnionych nici. Niepowtarzalne wzornictwo. 
Wymiary piórnika: 19,5 x 13 x 5 cm.
Materiał: bawełniana tkanina zewnętrzna i poliestrowa podszewka.
 
W piórnikach MILAN znajdziesz m. in.:
 • Kredki ołówkowe cienkie o średnicy grafitu 2,9 mm o ergonomicznym trójkątnym kształcie. Posiadają unikalny system Lead Protection System (LPS), który zwiększa odporność grafitu na złamania poprzez przyklejenie go do drewna. Drewno jest wytrzymałe i miękkie umożliwiając łatwe temperowanie. Wysokiej jakości pigmenty w żywych, intensywnych kolorach są odporne na działanie światła. Kreska wykonana kredką MILAN jest miękka, jednolita o wyraźnym odcieniu. Nie tworzy rowków ani nie niszczy papieru. Drewno pochodzi ze zrównoważonych plantacji. Każda kredka ma nadrukowaną nazwę koloru po angielsku. Kredki MILAN są zgodne z europejskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa. Nie zawierają ftalanów, metali ciężkich i innych substancji toksycznych.
 • Flamastry z wytrzymałą i elastyczną stożkową końcówką o średnicy 5 mm, która nie wpada do środka nawet przy silnym nacisku. Po chwilowym odkształceniu końcówka zawsze wraca do pierwotnego kształtu. Pozwala na rysowanie cienkich i grubych linii od 0,75 mm do 3 mm. Tusz na bazie wody tworzy jaskrawe i intensywne kolory, które można ze sobą mieszać. Tusz można łatwo wyprać z większości tkanin (moczyć tkaninę w zimnej wodzie przez godzinę, a następnie prać w pralce w niskiej temperaturze). Bezpieczna wentylowana skuwka umożliwia oddychanie w przypadku połknięcia. Flamastry MILAN są zgodne z europejskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa. Nie zawierają ftalanów, metali ciężkich i innych substancji toksycznych. Są bezpieczne dla dzieci.
 • Temperówkę z bezpiecznym przykręconym ostrzem dzięki czemu ostrze nie oddzieli się od obudowy temperówki.
 • Miękkie gumki z syntetycznym kauczukiem i plastikowe.

Szczegóły

 • Format: 19,5 x 13 x 5 cm
 • Tytuł: Milan, piórnik 2-poziomowy z wyposażeniem Be Wool - pomarańczowy (081264BW)
  Producent: Milan
  Kod paskowy: 8411574089070
  Format: 19,5 x 13 x 5 cm
  Waga: 0.51 kg

  Recenzje