Balon Tuban 45cm cyfra 0 - Gwiazdki, niebieski (TB 3633)

Tuban
Balon Tuban 45cm cyfra 0 - Gwiazdki, niebieski (TB 3633)
Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
13,63 PLN
Nasza cena
10,77 PLN
Oszczędzasz 21%

Szczegóły produktu:
 • są niezwykle mocne i wytrzymałe,
 • mają kształt kuli, są przejrzyste i bardzo duże –po napompowaniu osiągają rozmiary do 60 cm,
 • można napełniać je zarówno powietrzem, jak i helem,
 • za pomocą wkładanych do środka elementów takich jak piórka, kolorowe styropianowe kuleczki, listki czy inne,  mniejsze balony można aranżować je na wiele różnych sposobów,
 • balony dostępne są zarówno w wersji transparentnej, jak i w wersji tematycznej na okazje typu baby shower czy urodziny.
Instrukcja obsługi:
 1. Przygotuj balon.
 2. Rozciągnij balon we wszystkich kierunkach. Jeżeli masz długie paznokcie lub biżuterię zachowaj szczególną ostrożność, aby go nie przebić.
 3. Po rozciąganiu balon powinien być pomarszczony.
 4. Zacznij pompować balon. Do pompowania użyj ręcznej lub elektrycznej pompki do balonów,  najlepiej o odpowiednio szerokiej dyszy.
 5. Kiedy balon jest już napompowany chwyć za końcówkę jego wlotu i zakręć ją ok. 20 razy, a następnie zawiąż. Możesz też użyć gumki albo sznurka w celu zawiązania balonu.
Uwaga:
Balonu tego typu nie nadmuchasz ustami! Możesz natomiast napełnić balon helem, ręczną lub elektryczną pompką do balonów. Zwróć uwagę aby średnica dyszy była dopasowana do wlotu balonu.
 
Podczas pompowania rób przerwy i nie pompuj balonu zbyt szybko – w szczególności jeżeli jest już duży i jego rozmiar zbliża się do tego który chcemy osiągnąć. W przeciwnym razie balon może pęknąć. W celu określenia wielkości balonu stosuj przeznaczone do tego miarki. Pompuj balon w temperaturze pokojowej. Pompowanie w zbyt niskiej temperaturze może spowodować pęknięcie balonu.

Szczegóły

 • Format: 180x110x5 mm
 • Oprawa: blister
 • Tytuł: Balon Tuban 45cm cyfra 0 - Gwiazdki, niebieski (TB 3633)
  Producent: Tuban
  ISBN: 5901087036331
  Format: 180x110x5 mm
  Oprawa: blister

  Recenzje