Janod, Zestaw kreatywny do zdrapywania - Karty świecące w ciemności Nocny świat (J07896)

Janod
Janod, Zestaw kreatywny do zdrapywania - Karty świecące w ciemności Nocny świat (J07896)
Wysyłka:
Jutro (czwartek 2021-12-02)
Sugerowana cena
83,70 PLN
Nasza cena
60,21 PLN
Oszczędzasz 29%

Zestaw kreatywny "Do zdrapywania - Karty świecące w ciemności" francuskiej marki JANOD zawiera 8 plansz z solidnego kartonu, przedstawiających ilustracje z budynkami i nocnymi zwierzętami, np. nietoperzem czy sową. Obrazki są pokryte jednobarwną warstwą wierzchnią, jedynie z konturami fluorescencyjnych elementów, które należy zdrapać za pomocą dołączonego do zestawu patyczka. Odkryte powierzchnie świecą w ciemności.
 
Zdrapywanie to dla dziecka długie godziny angażującej i jednocześnie uspokajającej, wyciszającej zabawy, a gotowe dzieła mogą stać się wspaniałą dekoracją dziecięcego pokoju. Zestaw zaprojektowano we Francji we współpracy z francuską grupą mediową i wydawniczą Hachette. Zapakowany jest w stylowe kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.
 
Kreatywne zestawy z linii ART&CRAFT podzielone są na 3 kategorie: stempelki, zestawy kreatywne i zeszyty kreatywne – każda z nich odpowiada potrzebom poznawczym i manualnym dziecka na kolejnych etapach rozwoju i dostosowana jest do wieku małego twórcy.
 
Zestawy artystyczne marki Janod to zbiór kreatywnych zadań do samodzielnego wykonania przez dziecko, które wspaniale kształtują koordynację ręka-oko, poprawiają sprawność manualną, pobudzają wyobraźnię i uczą koncentracji. To doskonały pomysł na zabawę dla dzieci, które lubią tworzyć – składać, kleić, malować czy rysować. Mali artyści będą na pewno bardzo dumni ze swoich dzieł.
 
Wiek: 7+

 

Szczegóły

  • Format: op. 22 x 2 x 26 cm
  • Tytuł: Janod, Zestaw kreatywny do zdrapywania - Karty świecące w ciemności Nocny świat (J07896)
    Producent: Janod
    Kod paskowy: 3700217378967
    Format: op. 22 x 2 x 26 cm

    Recenzje