Ambi Pur, samochodowy odświeżacz powietrza - Moonlight Vanilla, 7 ml

Ambi Pur
Ambi Pur, samochodowy odświeżacz powietrza - Moonlight Vanilla, 7 ml
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
23,40 PLN
Nasza cena
18,28 PLN
Oszczędzasz 22%

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią OdourClear oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i pozostawia delikatną, świeżą woń utrzymującą się nieprzerwanie aż do 30 dni.

Stwórz przyjemny nastrój dzięki zapachowi kremowej wanilii. W przeciwieństwie do większości samochodowych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy, odświeżacz samochodowy Ambi Pur w pełni oczyszcza powietrze z brzydkich zapachów, pozostawiając jedynie piękną i świeżą woń. To mały, dyskretny odświeżacz powietrza, który z łatwością można zamontować na kratce wentylacyjnej samochodu.

Dzięki nowej, wyjątkowej technologii OdourClear oczyszcza powietrze nawet z najbardziej uporczywych, nieprzyjemnych zapachów – na przykład po jedzeniu, zwierzętach, dymie papierosowym lub śmieciach – i odświeża wnętrze auta. Intensywność zapachu można regulować, ustawiając preferowaną wartość na bocznej tarczy.

Samochodowy odświeżacz powietrza Ambi Pur jest łatwy w użyciu i nie wymaga baterii ani energii elektrycznej. Wystarcza nawet na 30 dni, dlatego Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią.

Szczegóły

Tytuł: Ambi Pur, samochodowy odświeżacz powietrza - Moonlight Vanilla, 7 ml
Producent: Ambi Pur
Kod paskowy: 4084500278967

Recenzje