Ambi Pur, wkłady do elektrycznego odświeżacza powietrza - Spring Awakening, 2x20ml

Ambi Pur
Ambi Pur, wkłady do elektrycznego odświeżacza powietrza - Spring Awakening, 2x20ml
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
30,80 PLN
Nasza cena
24,08 PLN
Oszczędzasz 22%

Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, brzydkich zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 80 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na poziomie intensywności 2).

Spring Awakening to delikatny i rześki zapach inspirowany naturalną wiosenną świeżością Lenora. Stwórz przyjemny nastrój dzięki elektrycznemu odświeżaczowi powietrza Ambi Pur i jego szerokiej gamie wysokiej jakości aromatów. Ambi Pur eliminuje brzydkie zapachy, pozwalając Tobie i Twoim gościom cieszyć się pełną świeżości wonią. Używaj wkładów do elektrycznych odświeżaczy powietrza Ambi Pur tylko z urządzeniami Ambi Pur, sprzedawanymi oddzielnie, aby wypełnić swój dom świeżością i zapachem, który będziesz czuć dzień po dniu i tydzień po tygodniu.

Jeśli chcesz poczuć natychmiastową świeżość, sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin lub odświeżacze powietrza do pomieszczeń i samochodu.

Szczegóły

Tytuł: Ambi Pur, wkłady do elektrycznego odświeżacza powietrza - Spring Awakening, 2x20ml
Producent: Ambi Pur
Kod paskowy: 8001841922652

Recenzje