Ołówek z kryształkiem (48szt) EASY

Easy Stationery
Ołówek z kryształkiem (48szt) EASY
Wysyłka:
Niedostępna
Cena katalogowa
101,30 PLN

Ołówek z wkładem grafitowym z ozdobnym kryształkiem.

Sprawdzi się zarówno podczas pisania, jak i rysowania.

Dobry początek każdego rysunku.

Ołówek EASY jest idealny do pisania, szkicowania, wypełniania formularzy, zeszytów ćwiczeń lub rozwiązywania zadań matematycznych. Jego grafit pozostawia dość cienką i ciemną kreskę a ozdobny kryształek przyciąga wzrok.

Ołówek sprawdza się też jako produkt do rysowania, zwłaszcza kiedy zamiarem rysownika jest uzyskanie delikatnej lub precyzyjnej kreski - np. przy szkicowaniu zarysów lub kiedy konieczne jest precyzyjne odwzorowanie detali.

Standardowa grubość i okrągły kształt ołówka pozwalają na jego pewne, wygodne uchwycenie i prowadzenie po papierze, zarówno przez dorosłych, jak i starsze dzieci.

Ołówki posiadają oryginalny, przyciągający uwagę design i są dostępne w kolorze srebrnym i złotym . Jak wszystkie produkty EASY, wykonane są z materiałów wysokiej jakości, gwarantujących trwałość oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Ołówek grafitowy EASY jest produktem odpowiednim dla dzieci doskonalących pisanie w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzieży i dorosłych.

Dla najmłodszych, którzy zaczynają naukę pisania polecamy ołówek EASY Kids Fluo trójkątny w wersji JUMBO.

Inne z serii.

Marka Easy proponuje bardzo szeroką gamę produktów piśmienniczych, wśród których dostępne są m.in. długopisy o różnej grubości linii, korektory, ołówki klasyczne i automatyczne, zestawy geometryczne i ich elementy. Wszystkie produkty wykonywane są z najwyższą dbałością o jakość i w ciekawym wzornictwie.

Parametry:

  • 48 sztuk w tubie.

Szczegóły

Tytuł: Ołówek z kryształkiem (48szt) EASY
Wydawnictwo: Easy Stationery
ISBN: 5905339416674

Recenzje