50 wspomnień, urodzinowy wywiad

Niezwykłe Chwile
50 wspomnień, urodzinowy wywiad
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
100,00 PLN
Nasza cena
94,20 PLN
Oszczędzasz 6%

Książka zawiera 50 pytań do zadania dziecku rok po roku. Pytania możesz zadawać na przykład zawsze w dniu urodzin lub po prostu, gdy masz chwilę czasu. W pierwszych dwóch latach, prawdopodobnie wpiszesz treści tak jak myślisz i czujesz, że odpowiedziałoby dziecko. Wywiad mogą przeprowadzić rodzice dziecka, możesz także zaangażować babcię, dziadka, ciocię, wujka lub inną bliską osobę. W późniejszym etapie dziecko może samodzielnie uzupełnić książkę.

Przed każdym wywiadem zaplanowałam miejsce, w którym możesz wkleić zdjęcie oraz napisać kilka słów o dziecku. Książka została tak ułożona aby skłaniała do rozmów, snucia planów i marzeń. Uzupełniając treści książki, spędzicie ze sobą miło czas. W książce znajdzie się miejsce na notatki czy inne swobodne zapiski. Po każdym wywiadzie, możesz napisać list do dziecka, w którym możesz zawrzeć to co było najważniejsze dla was w ostatnim roku. Możesz też ten fragment zapełnić rysunkami dziecka wraz z opisem co jest czym. Uwielbiam przeglądać swoje rysunki z dzieciństwa z objaśnieniami mojej mamy. Możesz też dodać swoje własne pytania, które chcesz zadawać dziecku.

Książka "50 wspomnień" jest idealnym prezentem na przyjęcie z okazji narodzin dziecka, może być też świetnym prezentem dla mamy dziecka w każdym wieku, gdyż tak naprawdę możemy zacząć uzupełniać ją też w późniejszym okresie, nie trzymając się sztywno ram zaprezentowanych w książce.


Szczegóły

  • Rok wydania: 0
  • Tytuł: 50 wspomnień, urodzinowy wywiad
    Wydawnictwo: Niezwykłe Chwile
    ISBN: 9788395623554

    Recenzje