Twoje niezwykłe chwile

Niezwykłe Chwile
Twoje niezwykłe chwile
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
102,60 PLN
Nasza cena
93,24 PLN
Oszczędzasz 10%

Tak wiele jest pięknych wspomnień i chwil do zapamiętania! W książce znajdziesz miejsce na wklejenie zdjęć i opisywanie historii. Począwszy od opisania historii Waszej miłości, aż do 10 roku życia dziecka. Zanotuj pierwsze słowa, ulubione zajęcia i potrawy, a nawet pierwsze małe "złości" dziecka. Będzie to doskonały pomysł na prezent dla dziecka np.: z okazji chrztu lub urodzin. Album może być też prezentem dla młodej mamy z okazji baby shower.

Książka została zaplanowana tak aby uzupełnianie kolejnych stron było przyjemnością. W książce zawarliśmy także 50 pytań dla dziecka, każdego roku, np.: w dniu urodzin, lub po prostu kiedy znajdziesz dłuższą chwilę czasu, spokojnie usiądź i zadaj pytania dziecku. We wczesnych latach prawdopodobnie samodzielnie będziesz pisać, to co myślisz, że powiedziałoby Twoje dziecko, gdyby mogło mówić. W późniejszym okresie możesz zapisywać odpowiedzi samodzielnie, lub zachęcić dziecko do własnoręcznego uzupełniania albumu, udokumentujesz tym sposobem zmianę pisma dziecka wraz z upływającym czasem.

Na końcu książki, znajdziesz kilka stron na opowieści, na które wcześniej zabrakło miejsca. Zapisywane treści ułożone są w taki sposób aby podążały za dzieckiem, od momentu urodzenia aż do ukończenia 10 roku życia. Wypełniona wspomnieniami książka będzie niezwykłym prezentem dla dziecka.


Szczegóły

  • Rok wydania: 0
  • Tytuł: Twoje niezwykłe chwile
    Wydawnictwo: Niezwykłe Chwile
    ISBN: 9788395623523

    Recenzje