Marker suchościeralny podwójny 4 kolory EASY

Easy Stationery
Marker suchościeralny podwójny 4 kolory EASY
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
17,64 PLN
Nasza cena
12,98 PLN
Oszczędzasz 27%

Markery suchościeralne są niezbędne do pisania po białych tablicach. Można je wykorzystać również na szkle

Łatwy do starcia

W markerach zastosowano tusz, który nie wiąże się na stałe z powierzchnią, dzięki czemu łatwo go zetrzeć suchą ściereczką. Wykorzystywane mogą być zarówno do pisania po białych tablicach, jak i innych, płaskich, gładkich powierzchniach, takich jak szkło.

Markery suchościeralne wyposażone zostały w dwie końcówki. Okrągła umożliwia prowadzenie linii o średniej szerokości, ścięta - zarówno cienkiej, jak i szerokiej . Jest to bardzo istotne podczas prowadzenia zajęć lub tworzenia notatek - umożliwia lepsze zaakcentowanie elementów szczególnie istotnych.

Wygoda.

Odpowiednia grubość korpusu ułatwia wygodne uchwycenie markera do białych tablic. Dzięki kwadratowemu kształtowi marker nie stoczy się z biurka.

Biały kolor korpusu doskonale współgra z tablicą, zaś dodatki i skuwka w barwie wkładu, ułatwia szybkie odnajdywanie odpowiedniego markera.

Skuwka zapobiega zasychaniu tuszu oraz przypadkowemu ubrudzeniu w chwili, gdy marker nie jest używany. Gąbka w zestawie przyda się do szybkiego starcia .

Gwarancja jakości Easy.

Wiemy, jak ważny jest długotrwały efekt, dlatego przed naszymi produktami stawiamy wysokie wymagania i dokładamy wszelkich starań by do ich wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.

Inne z serii.

Marka Easy proponuje bardzo szeroką gamę produktów piśmienniczych, wśród których dostępne są m.in. długopisy o różnej grubości linii, korektory, ołówki klasyczne i automatyczne, zestawy geometryczne i ich elementy. Wszystkie produkty wykonywane są z najwyższą dbałością o jakość i w ciekawym wzornictwie.

Parametry:

  • marker suchościeralny,
  • 4 kolory: czarny, czerwony, niebieski i zielony,
  • pakowany w secie z gąbką.

Szczegóły

Tytuł: Marker suchościeralny podwójny 4 kolory EASY
Producent: Easy Stationery
ISBN: 5905339419231

Recenzje