Farbki akrylowe Creative 12 kolorów EASY

Easy Stationery
Farbki akrylowe Creative 12 kolorów EASY
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
41,21 PLN
Nasza cena
28,70 PLN
Oszczędzasz 31%

Farby akrylowe z serii EASY Creative to kryjące farby o 12 intensywnych kolorach. Gęsta konsystencja i wysoka jakość barwników gwarantuje bardzo dobre pokrycie malowanych powierzchni - najczęściej papieru lub kartonu, jednak farby plakatowe najadą się również do malowania drewna, szkła lub gliny. Prace stworzone przy pomocy farb plakatowych mają żywe i trwałe kolory.

Łatwe do nakładania, intensywne barwy, a także możliwość zamalowania części wykonanej już pracy sprawia, że malowanie farbami akrylowymi jest idealną techniką również dla początkujących twórców.

Farbę najwygodniej jest nakładać pędzlem. Aby uzyskać cienkie linie wystarczy wybrać pędzelek o małym przekroju, do wypełniania kształtów najlepiej wykorzystać pędzel płaski. Innymi przydatnymi akcesoriami będą kubki na wodę do płukania pędzli lub rozcieńczania kolorów.

Wygoda i trwały efekt.

Farby są dostarczane w poręcznych plastikowych tubkach, wystarczy wycisnąć odpowiednią ilość na tackę i rozpocząć malować. Bardziej doświadczeni twórcy mogą dowolnie mieszać kolory w celu uzyskania dodatkowych odcieni i efektów. Farbki akrylowe są odporne na działanie alkalidów, co sprawia, że wykonane nimi dzieła są znacznie bardziej trwałe.

Inne z serii.

W ramach serii artykułów pobudzających wyobraźnię, marka Easy proponuje m.in. pastele, węgiel oraz różnego rodzaju akcesoria do zdobienia. Uwolnij swoją wyobraźnię, obudź w sobie artystę.

Parametry:

  • opakowanie: plastikowe tubki, 20 ml,
  • 12 żywych, trwałych kolorów.

Szczegóły

Tytuł: Farbki akrylowe Creative 12 kolorów EASY
Producent: Easy Stationery
ISBN: 5905339419002

Recenzje