Długopis wymazywalny 0.7 Cosmo nieb. (24szt) EASY

Easy Stationery
Długopis wymazywalny 0.7 Cosmo nieb. (24szt) EASY
Wysyłka:
Niedostępna
Cena katalogowa
159,03 PLN

Opakowanie zbiorcze 24 sztuki.

Wyróżnij się!

Masz dosyć nudnych, standardowych długopisów? Zerwij z rutyną, przełam schematy! Długopisy EASY zostały przygotowane specjalnie z myślą o osobach, które lubią się wyróżniać. Kolory korpusów i naniesione na nie wzory są niezwykle żywe, energetyczne, nie można przejść obok nich obojętnie.

Sprytne rozwiązanie.

Długopis wymazywalny doskonale sprawdzi się w szkole, na uczelni, w pracy. Od teraz robiąc notatki nie musisz obawiać się skreśleń lub błędów - jeśli któraś informacja przestanie być aktualna, po prostu ją wymaż!

Postaw na wygodę.

W długopisie EASY zastosowany został tusz, którego właściwości pozwalają na wymazanie go za pomocą gumki zamieszczonej w końcówce korpusu. Trwała, końcówka umożliwia prowadzenie cienkiej linii.

Miękki, gumowany uchwyt zapewnia wygodę nawet w trakcie wielogodzinnego notowania.

Skuwka w kolorze korpusu zapobiega zasychaniu tuszu oraz przypadkowemu ubrudzeniu w chwili, gdy długopis nie jest używany.

Gwarancja jakości Easy.

Wiemy, jak ważny jest długotrwały efekt, dlatego przed naszymi produktami stawiamy wysokie wymagania i dokładamy wszelkich starań, by do ich wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.

Inne z serii.

Marka Easy proponuje bardzo szeroką gamę produktów piśmienniczych, wśród których dostępne są m.in. długopisy o różnej grubości linii, korektory, ołówki klasyczne i automatyczne, zestawy geometryczne i ich elementy. Wszystkie produkty wykonywane są z najwyższą dbałością o jakość i w ciekawym wzornictwie.

Parametry:

  • rodzaj: długopis wymazywalny,
  • grubość linii: 0,7 mm,
  • kolor tuszu: niebieski,
  • gumka do tuszu zintegrowana z korpusem,
  • wygodny, gumowany uchwyt.

Szczegóły

Tytuł: Długopis wymazywalny 0.7 Cosmo nieb. (24szt) EASY
Wydawnictwo: Easy Stationery
ISBN: 5905339418715

Recenzje