Zakładka do książki słonecznik

Metalmorphose
Zakładka do książki słonecznik
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
55,01 PLN
Nasza cena
45,33 PLN
Oszczędzasz 18%

Choć zakładka do książki słonecznik przedstawia charakterystyczną roślinę, to absolutnie nie musi znaczyć strony w tomiku pod nazwą ''Kwiaty polskie''. Nasz produkt jak najbardziej spełnia warunki by być ozdobą tejże pozycji literackiej, jednak nie został stworzony z myślą ani o żadnym konkretnym gatunku, jak i o żadnym konkretnym autorze.

Wzrok w przypadku tego gadżetu przyciągają barwy i dbałość o detale. Słonecznik z wieloma żółtymi liśćmi to też brązowe wypełnienia z wyżłobieniami imitującymi pestki. Zamiast zielonej łodygi znajduje się tu srebrny pasek, który docelowo umieścić należy pomiędzy stronicami odkładanej na później lektury.

Za solidnością produktu stoi stop cynku. Mimo iluzorycznej delikatności kwiatek nie ulega pod wpływem podmuchu wiatru a nawet ciężkich kropel uderzających o płatki. Nie więdnie, nie traci liści i nie wymaga szczególnej dbałości.

Zakładka do książki słonecznik zachwyci zarówno moli książkowych, jak również miłośników florystyki. Poszukując więc prezentu dla wyjątkowej osoby nie zapomnij przejrzeć naszej oferty.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku, silikon

- Wymiary: 2,0 x 0,7 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.


Szczegóły

Tytuł: Zakładka do książki słonecznik
Producent: Metalmorphose
ISBN: 5404006036752

Recenzje