Zakładka do książki skuter

Metalmorphose
Zakładka do książki skuter
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
55,01 PLN
Nasza cena
45,33 PLN
Oszczędzasz 18%

Urokliwą i pełną słońca Italię oprócz przecudnych krajobrazów charakteryzuje miejski zgiełk. W zatłoczonych miastach najlepszym środkiem transportu jest skuter, który pozwala na szybkie przemieszczenie z punktu A do punktu B. Zadaniem bohatera opisu (zakładka do książki skuter) nie jest bynajmniej żadna podróż po stronicach, a zadanie dosyć stateczne stanie na straży aktualnie czytanej lektury.

Za co należy docenić ten produkt? Choćby za to, że nie pobrudzi śladami opon stronic książki, nie wymaga częstych wizyt w myjni oraz nie trzeba go tankować, by był użyteczny. W końcu mówimy o cechach, które ma mieć zakładka do książki skuter, a nie prawdziwy jednoślad skuter. Pośród tych cech wymienić należy także odporność na czynniki zewnętrzne, uszkodzenie, rdzewienie, za którymi stoi przemyślany dobór surowców wybór padł na stop cynku.

Uroczy czerwony skuter ładnie wyróżnia się na tle białych kartek książki. Przypadnie do gustu każdemu. To dlatego zakładka do książki skuter jest tak uniwersalnym i jednocześnie trafnym pomysłem na upominek.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku

- Wymiary: 2 x 0,8 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.


Szczegóły

Tytuł: Zakładka do książki skuter
Producent: Metalmorphose
ISBN: 5404006034659

Recenzje