Zakładka do książki serce

Metalmorphose
Zakładka do książki serce
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
55,01 PLN
Nasza cena
45,33 PLN
Oszczędzasz 18%

Różowe złoto to elegancja sama w sobie i tak naprawdę nieistotne jest jaki gadżet zdobi. Nie wspominamy o tej barwie jednak przypadkiem dostępna w ForHim zakładka do książki serce perfekcyjnie oddaje doskonałość, elegancję, piękno. Zapraszamy zatem na bliższe spotkanie ze wspomnianym gadżetem.

Jeżeli lubisz czytać książki, jednak równocześnie nie lubisz powracać do lektury bez pewności w którym miejscu skończyłeś, to musisz stać się posiadaczem produktu, który zajmie się tą właśnie kwestią. Jednocześnie nie przepięknie się zaprezentuje dzięki sercu ze skrzydłami, wystającemu ponad grzbiet książki, ozdobionemu delikatnym kryształkiem.

Zakładka do książki serce wykonana została ze stopu cynku. To niezwykle solidny materiał, który nie ulegnie starciu nawet po wielu latach użytkowania. Niegroźny dla niego jest przypadkowy upadek z wysokości, zamoczenie, zarysowanie czy zgniecenie. Można wobec tego wysnuć wniosek, że zakładka jest taka samo trwała, jak i piękna. Zaufaj mu tak jak wielu klientów naszego sklepu.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku

- Wymiary: 1,4 x 0,6 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.


Szczegóły

Tytuł: Zakładka do książki serce
Producent: Metalmorphose
ISBN: 5404006043590

Recenzje