Zakładka do książki róża

Metalmorphose
Zakładka do książki róża
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
55,01 PLN
Nasza cena
45,33 PLN
Oszczędzasz 18%

Opis produktu

Cechy produktu

Opinie klientów

Czerwona róża nacechowana jest różnorodną symboliką począwszy od delikatności i subtelności, poprzez romantyczną miłość, a na bólu i cierpieniu skończywszy. Samodzielnie oceń do której wpiszesz produkt, jakim jest zakładka do książki róża.

Dlaczego nie można pominąć gadżetu? Gdyż w sposób wręcz idealny oddaje wszystkie cechy szlachetnego kwiatka. Dbałość o autentyczne odwzorowanie delikatnych płatków, pokrycie figurki olśniewającym kolorem i zwrócenie szczególnej uwagi na dobór możliwie najlepszego surowca do produkcji pozwoliło stworzyć coś pięknego.

Zakładka do książki róża to wspaniały towarzysz wieczorów z książką, a zwłaszcza jeżeli na tapecie jest literatura piękną i romanse. Aczkolwiek jest to jedynie sugestia, a nie wymóg. Podobnie jak to, do kogo powinien trafić ten niepozbawiony elegancji gadżet.

Choć stanowi najczęściej raczej kobiecy dodatek, to jednak kwiaty są tak neutralne i przy tym doskonałe, że pasują do każdego. Najważniejsze to to, by zakładka była dopełnieniem książki, w której znaczyć ma strony.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku,

- Wymiary:1,8 x 1,8 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.


Szczegóły

Tytuł: Zakładka do książki róża
Producent: Metalmorphose
ISBN: 5404006042449

Recenzje