Zakładka do książki kwiat lotosu rose gold

Metalmorphose
Zakładka do książki kwiat lotosu rose gold
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
55,01 PLN
Nasza cena
45,33 PLN
Oszczędzasz 18%

Zakładka do książki kwiat lotosu różowy wpasuje się w gusta wszystkich, którzy, chociaż od czasu do czasu pragną spokoju i znajdują go wśród obcowania z kwiatami, z naturą. To również idealna propozycja dla osoby, która nie wyobraża sobie życia bez jogi, czy też medytacji.

Szukasz zakładki do książki, która jest elegancka, ale też posiada w sobie wiele wyjątkowości? Takiej zakładki, od której od samego patrzenia na nią nabiera się ochoty na czytelniczą podróż? Nie chcemy się chwalić, ale wydaje nam się w 99%, że trafiłaś/trafiłeś idealnie. Już spieszymy z wyjaśnieniami, dlaczego tak myślimy.

Zacznijmy od tego, że ta propozycja, jak widzisz, pięknie podkreśla delikatność tego kwiatu. Lotos ma bardzo dużo płatków, a mimo to wygląda niezwykle lekko i powabnie. Twórcy tej zakładki wyciągnęli całą esencję tej pięknej rośliny. Inspirowali się jej dziennym cyklem. Gdyby uchwycili ją w nocy, jej kwiatostan byłby zamknięty. Te piękne kwiaty jako jedyne zamykają się w nocy, aby chronić swoje owoce.

Cała forma zakładki wygląda tak, że na górze mamy motyw ozdobny, ale część, która oddziela strony, jest niesamowicie cienka i długa. Wszystko po to, aby do maksimum zwiększyć komfort użytkowania, jednocześnie nie chowając niezwykłego potencjału lotosu. To szczególnie ważne, jeśli właścicielem zakładki ma być osoba ceniąca sobie dbałość o każdy szczegół i estetykę. Ten gadżet jest również lekki.

Przywiązujesz uwagę do symboliki? Szukasz przedmiotów mających swoją duszę, przesłanie? Kwiat lotosu symbolizuje spokój, harmonię, czystość. W ciągu kilkunastu lat zyskał ogromną miłość wśród ludzi. Dzisiaj motyw tego zachwycającego kwiatu znajdziemy na gadżetach czytelniczych, na wszelkiego rodzaju biżuterii, a nawet na tatuażach.

Zakładka do książki kwiat lotosu różowy stanowi idealny pomysł na prezent, nie tylko dla mola książkowego. Każdy z nas od czasu do czasu sięga po jakieś czasopismo, czy też książkę. Zakładka to gadżet, który przyda się w każdym domu. A jeśli wygląda tak pięknie, jak właśnie ta wyżej przedstawiona, to będzie również małą ozdobą.

Figurka 3D

Belgijska marka

Materiał: stop cynku,

Wymiary: 2 x 0,5 x 12,4 cm

Zapakowana w akrylową tubę.


Szczegóły

Tytuł: Zakładka do książki kwiat lotosu rose gold
Producent: Metalmorphose
ISBN: 5404006049318

Recenzje