Zakładka do książki kaczka żółta

Metalmorphose
Zakładka do książki kaczka żółta
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
55,01 PLN
Nasza cena
45,33 PLN
Oszczędzasz 18%

Patrzysz na zakładkę do książki w kształcie kaczuszki i skojarzenie masz jedno ''Kaczka Dziwaczka''. Nie ograniczaj się jednak do tego wiersza i użyj tego gadżetu do zaznaczenia stronicy w dowolnej książce. Zakładka do książki kaczka żółta to zabawny produkt, który jednak dedykowany jest osobom w każdym wieku i statusie społecznym czy pasji.

Bez trudu uznać go można za gadżet z wyższej półki, choć w ForHim na pewno nie z wyższej półki cenowej. U nas jakość otrzymujesz gratis. A za tą konkretna zakładką stoi połączenie funkcjonalności i piękna. Wyrazista żółć przeważa w tej figurce, przełamuje ją czarne oko oraz pomarańczowy dzióbek. Klasyczne srebro to kolor paska, który spełnia funkcję praktyczną opisana figurka odpowiada zaś za kwestie estetyczne.

Kogo zachwyci zakładka do książki kaczka żółta? Właściwie każdego. Decyzję podejmij jednak rozważnie, ponieważ posłuży ona nowemu właścicielowi długie lata, więc po prostu nie może się mu zbyt szybko znudzić. Udanych łowów jeśli nie w tej ofercie to pośród innych równie doskonałych.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku

- Wymiary: 1,2 x 2 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.


Szczegóły

Tytuł: Zakładka do książki kaczka żółta
Producent: Metalmorphose
ISBN: 5404006042425

Recenzje