Zakładka do książki kaczka różowa

Metalmorphose
Zakładka do książki kaczka różowa
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
55,01 PLN
Nasza cena
45,33 PLN
Oszczędzasz 18%

Wygląda na to, że kultowa już zabawka kąpielowa gumowa kaczuszka ponownie święci szczyty swojej popularności. Tutaj przedstawiona została jako zakładka do książki kaczka róż, a więc przyjęła dosyć niespodziewaną formę; formę, która jednak sprawdza się doskonale. Przyjrzyj się bliżej przyjemnemu w odbiorze i jednocześnie praktycznemu produktowi.

Słodziutkoróżówy ptak wieńczy pasek służący zaznaczaniu w książce określonej strony, by następne posiedzenie z książką można było rozpocząć od ostatnio czytanego fragmentu. Produkt wykonany jest z wytrzymałego surowca, który nawet przy intensywnej eksploatacji nie ulegnie, tj. nie złamie się, nie wytrze, nie zarysuje.

Zakładka do książki kaczka róż zachwyci zapalonego mola książkowego, który lubi nie tylko czytanie, ale i ładną prezencję woluminu. A'propos designu to ten zachwyca nawet poprzez stylowe opakowanie - przezroczystą akrylową tubę. Podaruj produkt bliskiej Twemu sercu osobie mamie, siostrze, przyjaciółce. Naprawdę warto być jego posiadaczem.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku

- Wymiary: 1,2 x 2 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.


Szczegóły

Tytuł: Zakładka do książki kaczka różowa
Producent: Metalmorphose
ISBN: 5404006042418

Recenzje