Zakładka do książki herbata

Metalmorphose
Zakładka do książki herbata
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
55,01 PLN
Nasza cena
45,33 PLN
Oszczędzasz 18%

Nic tak nie wycisza, zwłaszcza w jesienny wieczór, jak filiżanka pysznej herbaty towarzysząca wciągającej lekturze. A co powiesz na filiżankę herbaty, której nie trzeba napełniać? Minusem jest to, że nie da się jej także spożyć. Nie mniej jednak nie jest to konieczne walory estetyczne produktu, o którym mówimy, w zupełności zaspakajają chęć na pyszny napój.

Zakładka do książki herbata to absolutny must-have moli książkowych. Nie pozwoli, by umknęło Ci choćby jedno zdanie. No, chyba że z powodu podziwiania tego produktu. Biała filiżanka z aromatyczną herbatą wykonana została z twardego stopu cynku nie dopuści do uszkodzenia, złamania, starcia białej powłoki czy zardzewienia.

Dokładne ułożenie paska w książce sprawi, że zakładka do książki herbata genialnie usadowi się na stronicach zamkniętego woluminu. Zapewne nieraz powrócisz do lektury nie tylko z powodu ich treści, ale też przez wzgląd na chęć podejrzenia ulubionego gadżetu. Zapraszamy na zakupy w sklepie internetowym ForHim, a wiec miejscu, które gromadzi genialne upominki.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku,

- Wymiary: 1,3 x 1,4 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.


Szczegóły

Tytuł: Zakładka do książki herbata
Producent: Metalmorphose
ISBN: 5404006047208

Recenzje