Zakładka do książki Budda

Metalmorphose
Zakładka do książki Budda
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
55,01 PLN
Nasza cena
45,33 PLN
Oszczędzasz 18%

Zakładka do książki budda będzie idealna dla wszystkich, którzy wierzą w to, że bycie dobrym jest o wiele ważniejsze, niż dobra materialne. Według wierzeń symbol ten przynosi szczęście, miłość i spokój.

Gautama był człowiekiem, który pomimo dostatku, nie mógł odnaleźć się na świecie. Wiedział, że istnieją o wiele piękniejsze, właściwsze rzeczy od pieniędzy. Pewnego dnia wyruszył w podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na to, dlaczego ludzie cierpią. Niestety, ale nawet najmądrzejsi nie potrafili odpowiedzieć mu na to pytanie. Siddhartha Gautama przedstawiony jest tutaj w neutralnej pozycji do medytacji, tak zwanym kwiecie lotosu. Palce dłoni ma splecione, co ma symbolizować jedność ciała z duchem. Głowa delikatne spuszczona ku dołowi, z zamkniętymi oczami. Budda spędził w tej pozie długie dni i noce. Wszystko przez chęci poznania tego, co jeszcze nieodkryte albo nieobjawione. Twórcy tej zakładki chcieli jak najdokładniej pokazać ten ważny obraz. Czy wiesz, że dopiero po 49 dniach ciągłej medytacji poznał prawdę o cierpieniu, życiu i śmierci, a jego mądrości są do tej pory praktykowane przez 300 milionów ludzi na całym świecie? Świadczy to o wielkiej sile i mocy.

Ta propozycja to świetny prezent nie tylko dla buddysty, lecz dla każdej osoby, której założenia buddyzmu wpasowują się w filozofię życia. Rozwijanie dobroci, miłości, szacunek i wdzięczność jeśli osoba, której chcesz sprawić niespodziankę, dąży do tego i wierzy w karmę, na pewno ucieszy się z takiego gadżetu.

A może szukasz takiej zakładki dla siebie?

Z takim przedmiotem każda lektura wydaje się ciekawsza i bardziej wartościowa. Dobrze otaczać się symbolami, które przypominają nam o tym, że to właśnie nasze wnętrze i jego pielęgnowanie jest najważniejsze.

Utrzymana w jednolitej kolorystyce, pozbawiona zdobień odwołuje się do głównych założeń: skromności i duchowości. Zakładka do książki budda emanuje prostotą, chociaż wykonana jest bardzo starannie. Niezwykła jakość materiałów użytych przy jej tworzeniu gwarantuje długie użytkowanie.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku

- Wymiary: 1,9 x 1 x 12,4 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.


Szczegóły

Tytuł: Zakładka do książki Budda
Producent: Metalmorphose
ISBN: 5404006049325

Recenzje