Zakładka do książki aparat

Metalmorphose
Zakładka do książki aparat
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
55,01 PLN
Nasza cena
45,33 PLN
Oszczędzasz 18%

Była czarno-biała fotografia, to czemu by nie ukoronować tego (swego czasu) szczytu technologii produktem w tych samych barwach? Może to dość dziwaczny hołd jednak sądzimy, iż niezwykle godny. Na myśli mamy produkt z naszej nowej oferty, jakim jest zakładka do książki aparat.

Ten przepiękny gadżet został wykonany w sposób absolutnie precyzyjny, z zachowaniem charakterystycznych detali, takich jak obiektyw, przycisk służący zrobieniu zdjęcia czy okienko ujawniające widziany obiekt. Ta przepiękna figurka widnieje na długim pasku umieszczanym w książce. Całość wykonano ze stopu cynku, czyli surowca najdoskonalszego z możliwych.

Zapomnij o irytującym szukaniu strony, na której ostatnio skończyłeś czytać z naszą propozycją produktową to przeszłość. Nie pozwolimy na to, by umknęło Ci choćby jedno zdanie dlatego tę czy inne zakładki oferujemy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Nie ulega wątpliwości, że zakładka do książki aparat to fajna inspiracja na niebanalny upominek; weź go więc pod uwagę podczas poszukiwań prezentu na urodziny albo bez okazji dla wyjątkowej osoby.

- Belgijska marka

- Figurka 3D

- Materiał: stop cynku,

- Wymiary: 1,3 x 1,4 x 13,0 cm

- Zapakowana w akrylową tubę.


Szczegóły

Tytuł: Zakładka do książki aparat
Producent: Metalmorphose
ISBN: 5404006047161

Recenzje