Saszetka na Suwak z różowym panelem

Cass film
Saszetka na Suwak z różowym panelem
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
76,60 PLN
Nasza cena
57,33 PLN
Oszczędzasz 26%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 47,77 zł

Saszetka na Suwak, Kosmetyczka, PIXIE CREW, Kropki, Różowy Panel
Praktyczna kosmetyczka na suwak PIXIE CREW w kropki, z kreatywnym różowym panelem, na którym można tworzyć oryginalne i spersonalizowane grafiki, za pomocą małych silikonowych pikseli. Wykonana z wytrzymałego neoprenu. Zapinana jest na suwak. Wewnątrz znajduje się wystarczająco dużo miejsca nie tylko na przybory szkolne, ale również na inne małe rzeczy, które chcemy mieć pod ręką. Dlatego doskonale sprawdzi się także jako saszetka. Sprzedawana z dodatkowym darmowym zestawem około 69 pikseli.
Kreatywny panel wykonany jest z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele oraz multipixele z obrazkami, tworząc własne grafiki lub kopiować gotowe szablony.
Szczegółowe informacje o produkcie:
Wielofunkcyjna kosmetyczka PIXIE w kropki z różowym panelem.
Nadaje się do codziennego użytku.
Wystarczająco dużo miejsca na przybory szkolne lub małe rzeczy.
Praktyczny neopren połączony z silikonowym panelem powoduje, że jest odporny na wstrząsy i uderzenia.
Zapięcie na zamek błyskawiczny.
Wyposażona w solidny karabińczyk do przypinania w dowolnym miejscu.
Na przedniej stronie znajduje się kreatywny silikonowy panel, w kształcie koła, na którym można układać przeróżne wzory.
Wielkość silikonowego panelu 11x10 pikseli. Liczba punktów do ułożenia na panelu: 86.
Darmowy pakiet około 69 kolorowych pikseli: 55 wielokolorowych pikseli, 10 pikseli z literami, 4 multipiksele z obrazkami.
Kolor: kropki, różowy panel.
Wymiary produktu: 15 cm. x 11 cm. x 2 cm.
Wymiary opakowania: 15 cm. x 11 cm. x 3 cm.
Waga produktu: 100 g.
Gotowe projekty do ułożenia, dostępne są w broszurze dołączonej do produktu lub online w prostym edytorze PIXIE CREW na www.pixiecreweditor.com
Uwaga: Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia (ze względu na małe elementy - ryzyko połknięcia!).
Produkty PIXIE CREW posiadają kreatywny panel, wykonany z najwyższej jakości silikonu. Wyposażony jest w niewielkie występy w kształcie litery "T", do których możemy mocować małe płytki - piksele o wymiarach 6 mm x 6 mm oraz multipixele z obrazkami. Dostępne w zestawach piksele są w 24 różnych kolorach lub tematyczne. Umieszczając piksele na panelu, możemy tworzyć własne projekty lub kopiować gotowe szablony. A gdy grafika nam się znudzi, w każdej chwili możemy zamienić ją na nową. Piksele, dzięki systemowi mocującemu Pixie - Lock są bardzo stabilne, jednocześnie łatwo je wymienić, chcąc zmienić swój projekt. Produkty PIXIE CREW pozwalają rozwijać wyobraźnię i kreatywność, wzmacniają zdolności motoryczne i pamięć, a także umożliwiają wyrażanie swojej indywidualnej ekspresji.

Szczegóły

Tytuł: Saszetka na Suwak z różowym panelem
Producent: Cass film
ISBN: 0702811691650

Recenzje