Haft diamentowy - naklejki xoxo

Dalprint
Haft diamentowy - naklejki xoxo
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
21,78 PLN
Nasza cena
18,77 PLN
Oszczędzasz 14%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 17,06 zł

Haft diamentowy - naklejki xoxo

Naklejki XOXO do ręcznego wykonania haftem diamentowym to kreatywny i ciekawy produkt dla najmłodszych! Wyklejanie haftem diamentowym polega na układaniu obrazu z akrylowych diamencików w odpowiednio oznaczonych miejscach na podobraziu według wzoru, przy pomocy specjalnego aplikatora z woskiem.

Haft diamentowy naklejki XOXO składa się z 9 naklejek z transparentną, podkolorowaną folią do wyklejenia kolorowymi kryształkami. Dużym plusem jest niewielki rozmiar naklejek. Wyklejenie jednego elementu zajmuje dziecku mało czasu, dzięki czemu nie zniechęci się do kolejnych naklejek z zestawu.

Pracę nad naklejkami ułatwia dedykowany pojemnik, do którego można wsypać jeden kolor z aktualnie wyklejanego wzoru, a następnie przesypać pozostałe diamenciki do woreczka i wsypać kolejne. Kryształki układa się specjalnym aplikatorem z woskiem, co pomaga bez problemu nałożyć je precyzyjnie w oznaczonych numerami miejscach.

Naklejkami z haftem diamentowym można wykleić różne produkty dziecięce np. etui na telefon, plecaki, zeszyty, piórniki, czy śniadaniówki. Połączenie uroczych, efektownych dekoracji i wspaniałej zabawy!

Zawartość zestawu:

- 9 naklejek

- kolorowe, akrylowe diamenciki - 9 kolorów w oddzielnych woreczkach

- tacka do segregowania kryształków

- aplikator - rysik do nakładania diamencików

- wosk do aplikatora

Wymiary naklejek:

- od 5 x 2,5 cm do 9 x 8 cm (w zależności do wzoru)


Szczegóły

Tytuł: Haft diamentowy - naklejki xoxo
Producent: Dalprint
ISBN: 5903925013818

Recenzje