Haft diamentowy - naklejki love

Dalprint
Haft diamentowy - naklejki love
Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
21,78 PLN
Nasza cena
15,74 PLN
Oszczędzasz 28%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 15,31 zł

Naklejki LOVE do ręcznego wykonania haftem diamentowym to fantastyczny, rozwijający produkt dla najmłodszych! Zabawa z haftem diamentowym polega na układaniu obrazu z akrylowych diamencików w odpowiednio oznaczonych miejscach na podobraziu według wzoru, przy pomocy specjalnego aplikatora z woskiem.

Haft diamentowy naklejki LOVE składa się z 12 naklejek z transparentną, podkolorowaną folią do wyklejenia kolorowymi diamencikami. Dużym plusem jest niewielki rozmiar naklejek. Wyklejenie jednego elementu zajmie dziecku mało czasu, dzięki czemu nie zniechęci się do tworzenia kolejnych.

Pracę nad naklejkami ułatwia dedykowany pojemnik, do którego można wsypać jeden kolor do aktualnie wyklejanego wzoru, a następnie przesypać pozostałe diamenty z powrotem do woreczka i wsypać kolejne. Diamenciki układa się specjalnym aplikatorem z woskiem, co pomaga bez problemu nałożyć je precyzyjnie w oznaczonych numerami miejscach.

Naklejkami z haftem diamentowym można wykleić różne powierzchnie i dziecięce zabawki np. zeszyty, etui na telefon, plecaki, piórniki, czy wrotki. Kreatywna, rozwijająca zabawa i urocze dekoracje w jednym!

Zawartość zestawu:

- 12 naklejek

- kolorowe, akrylowe diamenciki - 11 kolorów w oddzielnych woreczkach

- tacka do segregowania kryształków

- aplikator - rysik do nakładania diamencików

- wosk do aplikatora

Wymiary naklejek:

- od 4 x 3,5 cm do 6,2 x 4,5 cm (w zależności do wzoru)


Szczegóły

Tytuł: Haft diamentowy - naklejki love
Producent: Dalprint
ISBN: 5903925013801

Recenzje