Pióro kulkowe Im Stainless Steel CT

Parker
Pióro kulkowe Im Stainless Steel CT
Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
158,24 PLN
Nasza cena
110,10 PLN
Oszczędzasz 31%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 109,26 zł

Eleganckie, dopracowane i sprawdzone wzornictwo zestawione z nowoczesną, stożkową formą.

Wykonany z błyszczącej stali szlachetnej z chromowanymi wykończeniami oraz uzupełniony charakterystycznym klipsem w kształcie strzałki PARKER.

Końcówka pióra kulkowego zapewnia gładkie i niezawodne spływanie atramentu na papier.

Ergonomiczny kształt zapewniający wygodę pisania w połączeniu z najwyższej klasy kunsztem emanuje bogactwem dziedzictwa marki PARKER.

Doskonały model na uczelnię i do pracy.

Elegancki, dopracowany i profesjonalny PARKER IM Stainless Steel CT to doskonały towarzysz pracy o nieograniczonym potencjale. Elegancka, stożkowa forma współgrająca doskonale z innowacyjnym wzornictwem robi imponujące wrażenie. Błyszczące chromowane wykończenia uzupełniają korpus ze stali szlachetnej, sprawiając, że ten model PARKER jest idealnym przyborem do pisania zarówno dla osób uczących się, jak i profesjonalistów. Niezwykle gładko sunąca po papierze końcówka pióra kulkowego zapewnia płynne pisanie, bez przerw, dzięki czemu możesz pozostawić swój efektowny ślad przy każdym pociągnięciu pióra. Można stosować z wkładami do piór kulkowych z atramentem QUINK. Każdy szczegół jest dopracowany, tak aby zapewnić niezawodność pisania i wierność ponad 125-letniemu dziedzictwu marki PARKER.


Szczegóły

Tytuł: Pióro kulkowe Im Stainless Steel CT
Producent: Parker
ISBN: 3026981436338

Recenzje