Zestaw pisaków Promarker Winsor & Newton Grey and Black Tones 24 kolory

Winsor & Newton
Zestaw pisaków Promarker Winsor & Newton Grey and Black Tones 24 kolory
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
347,00 PLN
Nasza cena
246,57 PLN
Oszczędzasz 29%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 246,57 zł

Grey and Black Tones. Zestaw Promarker Winsor  Newton. Dwustronne pisaki w 24 kolorach. Profesjonalne markery graficzne. Całość umieszczona w płóciennym etui.
Ten komplet zawiera kolory: Warm grey 1, Warm grey 2, Warm grey 3, Warm grey 4, Warm grey 5, Ice grey 1, Ice grey 2, Ice grey 3, Ice grey 4, Ice grey 5 – po jednej sztuce. Cool grey 1, Cool grey 2, Cool grey 3, Cool grey 4, Cool grey 5, Black, Blender – po dwie sztuki.

Winsor & Newton Promarker to profesjonalny pisak kreślarski, zakończony dwiema końcówkami. Wypełniony tuszem na bazie alkoholu. Dostępny w 148 kolorach.

Promarker – budowa pisaka
Promarker to pisak o okrągłym przekroju i długości 15 cm. Jego parametry, takie jak ergonomiczny kształt, niska waga i odpowiedni rozmiar, pozwalają na komfortową pracę przez długi czas. Użytkownicy Promarkerów mają do dyspozycji dwie końcówki:
  • cienka, okrągła – przeznaczona m.in. do kreślenia linii o jednakowej szerokości i rysowania precyzyjnych elementów,
  • szeroka, ścięta – końcówka szczególnie przydatna przy kolorowaniu dużych fragmentów. Umożliwia rysowanie linii o różnej grubości, nawet do 7 mm.
Trwały materiał, z którego wykonano końcówki sprawia, że pozostaną one w idealnym stanie aż do momentu całkowitego wykorzystania tuszu. Plastikowe zatyczki chronią je przed uszkodzeniem oraz wysychaniem.  Markery należy przechowywać w pozycji horyzontalnej.

Promarker – transparentny tusz
Szeroka paleta 148 kolorów, powstała w oparciu o nietoksyczny, transparentny tusz na bazie alkoholu. Wykorzystane do produkcji barwniki cechuje profesjonalna jakość. Ich czystość i formuła bazy sprawia, że kolory jednolicie się ze sobą mieszają. Nie występuje efekt nieestetycznych smug. W gamie Promarkerów miejsce znalazł specjalny, bezbarwny pisak – Blender. Wypełniony bazą bez dodatku barwników pisak ułatwia mieszanie barw. Doskonale sprawdza się w tonowaniu, wyrównywaniu krawędzi i rozjaśnianiu kolorów.
Promarker jest pisakiem wszechstronnym. Nadaje się do stosowania na takich powierzchniach, jak karton, papier, tworzywa sztuczne, szkło, metal i drewno. Najlepsze efekty uzyskuje się jednak na papierze do pisaków i markerów, zaprojektowanym przez producenta. Od wielu lat znajduje uznanie wśród profesjonalnych ilustratorów, projektantów, grafików i dekoratorów. Oryginalny produkt marki Winsor  Newton.

Szczegóły

Tytuł: Zestaw pisaków Promarker Winsor & Newton Grey and Black Tones 24 kolory
Producent: Winsor & Newton
Kod paskowy: 884955063460

Recenzje