Poprawka z matury. Aby dorosłe dzieci naprawdę dorosły

Literackie
Poprawka z matury. Aby dorosłe dzieci naprawdę dorosły
Wysyłka:
Przedsprzedaż
Sugerowana cena
44,90 PLN
Nasza cena
37,68 PLN
Oszczędzasz 17%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 37,68 zł

Żeby nieszczęśliwa przeszłość nie zamykała drogi do szczęśliwego życia.

Ewa Woydyłło w Poprawce z matury analizuje zdarzenia, które wpłynęły na odmianę losu ludzi krzywdzonych w dzieciństwie. Radzi, jak rozprawić się z traumami przeszłości i namawia, by ponownie zdać życiowy egzamin dojrzałości. Ceniona psycholożka przekonuje o tym, że z każdej sytuacji i w każdym momencie życia mamy szansę zmienić swój los i żyć szczęśliwie.

Ewa Woydyłło – w jej rodzinnej biografii jest Katyń i Kazachstan. Mama nauczyła ją tolerancji, Ameryka tego, że życie można dowolnie kształtować i nigdy nie jest za późno na naukę. Jest doktorem psychologii, od lat zajmuje się leczeniem uzależnień jako psychoterapeutka. Jej dziełem jest rozpowszechnienie w Polsce leczenia według tzw. modelu Minnesota, opartego na filozofii Anonimowych Alkoholików. Autorka wielu bestsellerowych książek, m. in: Sekrety kobiet, W zgodzie ze sobą, Droga do siebie i Żyć lepiej.

Za osiągnięcia w dziedzinie terapii i profilaktyki uzależnień otrzymała medal św. Jerzego, za pracę z uzależnionymi w więzieniach - odznaczenie Ministra Sprawiedliwości.

Kraj produkcji: PL

Producent:
Wydawnictwo Literackie sp. z o.o.
Długa 1
31-147 Kraków (PL)
tel: 800 42 10 40
email: handel@wydawnictwoliterackie.pl


Szczegóły

  • Rok wydania: 2025
  • Format: 12.5 x 19.5 cm
  • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
  • Tytuł: Poprawka z matury. Aby dorosłe dzieci naprawdę dorosły
    Autor: Ewa Woydyłło
    Wydawnictwo: Literackie
    ISBN: 9788308085073
    Języki: polski
    Rok wydania: 2025
    Ilość stron: 252
    Format: 12.5 x 19.5 cm
    Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
    Kraj produkcji: PL

    Recenzje