Kroniki Anunnaki

Amber
Kroniki Anunnaki
Wysyłka:
1 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
64,90 PLN
Nasza cena
39,42 PLN
39,42 / szt.
Oszczędzasz 40%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,42 zł

Uzupełnienie przełomowego cyklu „Kroniki Ziemi”.

Pierwsze ziemskie cywilizacje stworzyli Anunnaki - bogowie, którzy przybyli z kosmosu i zmodyfikowali genetycznie ludzką rasę!

Czy Stary Testament i inne starożytne pisma Sumeru, Babilonu, Egiptu i Grecji opisują rzeczywiste, historyczne wydarzenia?

Zecharia Sitchin, najsłynniejszy obok Ericha von Dänikena kontrowersyjny badacz prehistorii, uwierzył w słowa naszych najdawniejszych przodków i wykazał, że tworzą one spójną relację o prawdziwym pochodzeniu ludzkości.

Na podstawie wieloletnich badań tekstów sumeryjskich i akadyjskich Sitchin wysunął hipotezę – potwierdzoną w 2016 roku przez badaczy z California Institute of Technology – że w Układzie Słonecznym jest jeszcze jedna planeta, Nibiru, która okrąża Słońce co 15 000 – 20 000 lat. Jej mieszkańcy – Anunnaki – odwiedzali Ziemię w czasach prehistorycznych i manipulacjami genetycznymi udoskonalili człowieka pierwotnego, a później przekazali ludziom swoją wiedzę i technologie, stymulując rozwój cywilizacji.

W „Kronikach Ziemi”, które wzbudziły równie wiele kontrowersji, co zainteresowania, Sitchin opisał rozwój ludzkości po przybyciu Anunnaki. W „Kronikach Anunnaki” bratanica Zecharii Sitchina zebrała jego niepublikowane wcześniej listy, artykuły i zapisy wykładów, tworząc w połączeniu z konkretnymi fragmentami „Kronik Ziemi” spójne podsumowanie teorii wielkiego badacza prehistorii.

Dodatkowo zamieściła nieznane dotąd wyniki badań Sitchina, dotyczące odpowiedzi na niewyjaśnione do dziś pytania: Czy Sumerowie mieli urządzenia grawitacyjne pozwalające podnosić ogromne bloki i układać je z niezwykłą precyzją? Czy znali bioinżynierię i mikroczipy? Skąd wiedzieli o istnieniu planet krążących wokół Słońca? Skąd znali kolor i wielkość najdalszych planet Układu Słonecznego?

ZECHARIA SITCHIN – wybitny amerykański orientalista i biblista, podróżnik znany z rozległej wiedzy i błyskotliwego poczucia humoru, dziennikarz i światowej sławy pisarz. Wychował się w Palestynie, gdzie poznał współczesny i starożytny język hebrajski, inne języki semickie i europejskie, Stary Testament, a także historię i archeologię Bliskiego Wschodu.

„Kroniki Ziemi”, dzieło jego życia, zostały przetłumaczone na ponad 25 języków.
 

Kraj produkcji: PL

Producent:
Wydawnictwo AMBER Sp. z o.o.
ul. Królewicza Jakuba 27 A
02-956 Warszawa (PL)
tel: (022) 620 40 13
email: kontakt@wydawnictwoamber.pl


Szczegóły

  • Rok wydania: 2025
  • Format: 16.5 x 23.5 cm
  • Oprawa: Miękka
  • Tytuł: Kroniki Anunnaki
    Autor: Zecharia Sitchin
    Wydawnictwo: Amber
    Seria: Kroniki Ziemi
    ISBN: 9788324184750
    Rok wydania: 2025
    Ilość stron: 336
    Format: 16.5 x 23.5 cm
    Oprawa: Miękka
    Kraj produkcji: PL

    Recenzje