Karty: Logopedyczny Piotruś - Część XVIII, głoska D

Komlogo
Karty: Logopedyczny Piotruś - Część XVIII, głoska D
Wysyłka:
1 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
14,90 PLN
Nasza cena
14,87 PLN
Oszczędzasz 1%

Materiał obrazkowo-wyrazowy w kartach opracowany jest tak, aby dzieci bawiąc się ćwiczyły poprawną wymowę poszczególnych głosek. Każda talia zawiera ćwiczoną głoskę w różnych pozycjach. W każdej talii znajduje się 13 par kart.
Gry wyrabiają spostrzegawczość, uczą rozwijać skojarzenia, ćwiczą koncentrację uwagi i pamięć. Uczestnicy gier oprócz poprawnego nazywania poszczególnych obrazków mogą układać z nimi wyrażenia dwuwyrazowe, zdania i inne.
Materiał obrazkowo-wyrazowy wykorzystany w talii „Logopedyczny Piotruś. Część XVIII - głoski D”
- NAGŁOS: dach, deszcz, dom, dres, droga, dywan, dym
- ŚRÓDGŁOS: lodówka, lody, mydło, pomidor, schody, wiadro
- Piotruś
 
"Logopedyczny Piotruś" - jest to prosta gra w karty przeznaczona już dla dzieci w wieku od 3-4 lat. Może w niej uczestniczyć od 2 do 5 graczy. Do gry należy wykorzystać 25 kart (12 par oraz jednego Piotrusia). Przed przystąpieniem do gry karty należy potasować a następnie rozdać kolejno wszystkim graczom. Można rozdać wszystkie karty bądź tylko niektóre (w zależności od możliwości i wieku dziecka). Z otrzymanych kart uczestnicy wybierają i odkładają wszystkie pary. Pozostałe karty uczestnicy gry układają w "wachlarz". Następnie każdy gracz wyciąga jedną karę od osoby siedzącej po prawej stronie. Jeśli dobrana karta pasuje do pary z inną posiadaną - całą parę, tak jak w poprzedniej fazie, gracz odkłada na bok. Czynności te wykonują kolejno wszyscy gracze. Dziecko, które pierwsze pozbędzie się wszystkich kart – wygrywa, natomiast dziecko, które pozostanie z Piotrusiem – przegrywa.

Szczegóły

 • Format: 05.5x08.5cm
 • Oprawa: Folia
 • Tytuł: Karty: Logopedyczny Piotruś - Część XVIII, głoska D
  Producent: Komlogo
  Seria: Logopedyczny Piotruś
  Kod paskowy: 5900238482041
  Języki: polski
  Rok wydania: 2016
  Format: 05.5x08.5cm
  Oprawa: Folia
  Waga: 0.05 kg

  Recenzje