Mój sąsiad islamista Tunis Paryż Bruksela
Muza
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
Nasza cena
29,39 PLN
Oszczędzasz 16%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł
Burki, hidżab, halal, szahid, samobójcze zamachy, masakry, honorowy mord, egzekucje, obcinanie głów... Polacy znali dotychczas zjawiska związane z islamem i przede wszystkim islamski terror głównie z medialnych doniesień.
Nie brali udziału w konfrontacji bojowników Allaha z Zachodem. Było jednak tylko kwestią czasu, kiedy i oni staną się jego ofiarami. I to niekoniecznie u siebie w domu. Wystarczy, że podróżują, jak do Tunezji. Terroryści sami wybierają miejsca ataków i swoje ofiary. Im zamach bardziej przypadkowy, bardziej spektakularny, tym groźniejszy, tym dotkliwszy. Tym większy strach, tym większy paraliż. Islamski terror w imię Allaha może uderzyć wszędzie, w pociągu, na przystanku, w kawiarni, w muzeum. Dlatego tak trudno się przed nim bronić. Dlatego, tak wiele zależy od naszej postawy. To najpoważniejsze dziś wyzwanie dla zachodniej cywilizacji, jeżeli chce przeżyć.
Nowa książka Marka Orzechowskiego, mieszkającego w Brukseli dziennikarza, publicysty, pisarza, autora między innymi "Holandii. Presja depresji" oraz "Belgijskiej melancholii" opowiada o groźnych zjawiskach, które potwierdzają sukces islamistów w zachodniej Europie: od krwawych zamachów po spory o miejsce na basenie kąpielowym. Najważniejsze pytanie - czy możemy z islamem przegrać - znajduje na kartach jego książki dramatyczną odpowiedź: my już przegraliśmy.
Kraj produkcji: Polska
Producent:
MUZA SA
ul. Sienna 73
00-833 Warszawa (Polska)
tel: 48226211775
email: muza@muza.com.pl
Szczegóły
Autor: Marek Orzechowski
Wydawnictwo: Muza
ISBN: 9788328704695
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 332
Format: 13.0x20.0cm
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Waga: 0.305 kg
Recenzje
Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:
Okrutna miłość
WAM
Byłam służącą w arabskich pałacach
Prószyński i S-ka
Pocałunki piasku
WAM
Poddaję się
Życie muzułmanek w Polsce
Życie muzułmanek w Polsce
Wydawnictwo Naukowe PWN
Niewierna
WAM
Burka w Nepalu nazywa się sari
Znak Literanova
Opiekunka
W.A.B.