Tornister loop Dragon

Herlitz
Tornister loop Dragon
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
295,00 PLN
Nasza cena
171,81 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Cechą charakterystyczną modelu herlitz loop jest jego niewielka waga, który wynosi mniej niż 1 kg. Ten wyjątkowo lekki model posiada ergonomicznie ukształtowane i wykonane z materiału przepuszczającego powietrze plecy oraz regulowane szelki, które zapewniają elastyczność i wysoki komfort noszenia.
Tornister jest wyposażony w materiał odblaskowy 3M™ Scotchlite™ na kieszeni przedniej i kieszeniach bocznych oraz na szelkach, jak również wbudowany odblask na klamrze, które zapewniają widoczność i bezpieczeństwo dziecka po zapadnięciu zmroku.
Cechy produktu: Ergonomicznie ukształtowany tornister z wykonanymi z przepuszczającego powietrze materiału plecami. Regulacja szelek. Odblaskowy materiał 3MTMScotchliteTM reflective material na przedniej i bocznych kieszeniach oraz szelkach. Dodatkowy odblask w zamku magnetycznym. Zamek magnetyczny. Impregnowany materiał. Stabilne plastikowe nóżki. Waga poniżej 1 kg.
Wnętrze i kieszenie: 1 duża główna przegroda z osobną przegrodą na książki, 2 boczne kieszenie, 1 kieszeń przednia na zamek błyskawiczny. Pojemność ok. 15 l.

Szczegóły

 • Format: 37x31x22 cm
 • Tytuł: Tornister loop Dragon
  Producent: Herlitz
  ISBN: 4008110548449
  Rok wydania: 2016
  Format: 37x31x22 cm
  Waga: 1 kg

  Recenzje