Mapy Edycja fioletowa.
Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata

Dwie Siostry
Mapy Edycja fioletowa.
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
89,90 PLN
Nasza cena
56,19 PLN
Oszczędzasz 38%

Nowe rozszerzone wydanie bestsellerowego atlasu, który podbił świat. Zawiera mapy 66 krajów – o 24 więcej niż edycja niebieska i o 8 więcej niż edycja pomarańczowa.
Ta książka zabierze was w niezwykłą podróż dookoła świata. Zobaczycie skalne świątynie w Etiopii, fiordy w Norwegii i goryle w kongijskiej dżungli. Na Kubie zatańczycie rumbę, w Iranie odwiedzicie perskie ogrody, a w Chinach skosztujecie stuletnich jaj. W Australii zadziwi was dziobak, w Finlandii – noc polarna, a na Madagaskarze – ogromny baobab. Odkryjecie najciekawsze zakątki świata i zachwycicie się jego różnorodnością.
75 ogromnych map poprowadzi was przez 66 krajów i 6 kontynentów. Na każdej z nich znajdziecie niezliczone ilustracje, szczegóły i ciekawostki, które przeniosą was w wyjątkowe miejsca i sprawią, że zapragniecie dowiedzieć się jeszcze więcej. Udanej podróży!
„Mapy” to międzynarodowy bestseller nagradzany w kraju i za granicą. Wydane w 35 krajach w łącznym nakładzie ponad 3 milionów egzemplarzy, zdobyły m.in. Prix Sorcières i Premio Andersen – najbardziej prestiżowe nagrody w dziedzinie literatury dziecięcej przyznawane we Francji i Włoszech.
Edycja fioletowa została wzbogacona o mapy Demokratycznej Republiki Konga, Etiopii, Indonezji, Iranu, Kuby, Nigerii, Słowenii i Wenezueli.
Zawiera także dodane do książki w poprzedniej edycji rozszerzonej (pomarańczowej) mapy Argentyny, Danii, Estonii, Gruzji, Irlandii, Korei Południowej, Litwy, Łotwy, Norwegii, Portugalii, Słowacji, Tajwanu, Turcji, Ukrainy, Węgier oraz Wietnamu.

Szczegóły

 • Rok wydania: 2019
 • Format: 27.2x37.0cm
 • Oprawa: twarda
 • Tytuł: Mapy Edycja fioletowa.
  Podtytuł: Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata
  Autor: Mizielińska Aleksandra, Mizieliński Daniel
  Wydawnictwo: Dwie Siostry
  ISBN: 9788381500500
  Języki: polski
  Rok wydania: 2019
  Ilość stron: 158
  Format: 27.2x37.0cm
  Oprawa: twarda
  Waga: 1.59 kg

  Recenzje