Łóżeczko - kojec Adriaa Beżowe (57770)
Wiek: 0+

Lionelo
Łóżeczko - kojec Adriaa Beżowe (57770)
Wysyłka:
Niedostępna
Cena katalogowa
179,56 PLN

Łóżeczko turystyczne składane - kojec Lionelo Adriaa.
Więcej niż zwykłe łóżeczko

- Praktyczne wejście
Boczne wejście zapinane na zamek umożliwia samodzielne wchodzenie i wychodzenie starszym dzieciom. Zamek znajduje się po zewnętrznej stronie kojca, dzięki czemu mamy pewność, że dziecko znajdujące się w środku jest bezpieczne i samemu go nie otworzy.

- Funkcjonalne boki
Na obu dłuższych i jednym krótszym boku znajdują się przewiewne siatki zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza i podgląd na pociechę.

- Bezpieczna przestrzeń

- Miękka mata
Łóżeczko wyposażone jest w wysokiej jakości matę wykonaną z pianki o podwyższonej elastyczności, która pełni funkcję podłoża oraz miejsca zabawy. Utwardzony spód umożliwia swobodne stawianie pierwszych kroków, a elastyczna pianka zapewnia bezpieczeństwo podczas zabawy, dzięki czemu maluszkowi nie grozi bolesny upadek.

- System LockGuard
Konstrukcja zabezpiecza przed przypadkowym złożeniem kojca, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo dziecka. Rozwiązanie szczególnie ważne w momencie, w którym dziecko stoi lub skacze.

- Blokada kół
Kółka z hamulcami zapobiegają przypadkowemu przemieszczaniu się łóżeczka, a solidne nóżki gwarantują stabilność.

- Brak ostrych krawędzi
Wszystkie kanty łóżeczka zostały zabezpieczone wyprofilowanymi plastikowymi osłonkami, tak aby zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo.

- Sprawdzona jakość
Łóżeczko zostało poddane wieloetapowej weryfikacji - przeszło zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - SGS. Pełna zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 716:2017

- Bogaty zestaw

- Moskitiera
Łóżeczko można wystawić na świeżym powietrzu, nie martwiąc się o ukąszenia owadów moskitiera ochroni maluszka przed nieproszonymi gośćmi.

- Torba transportowo-ochronna
Zabezpiecza łóżeczko przed zabrudzeniem. Praktyczna rączka ułatwia przenoszenie, dzięki czemu Adriaa nadaje się również do podróży.

od 0 lat

Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

 • Format: 125 x 65 x 73 cm
 • Tytuł: Łóżeczko - kojec Adriaa Beżowe (57770)
  Podtytuł: Wiek: 0+
  Wydawnictwo: Lionelo
  Kod paskowy: 5902581657770
  Format: 125 x 65 x 73 cm

  Recenzje