Multipiórnik owalny Milan z 4 piórnikami Hyde & Seek zielony lemur (08872HSB)

Milan
Multipiórnik owalny Milan z 4 piórnikami Hyde & Seek zielony lemur (08872HSB)
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
170,50 PLN
Nasza cena
154,98 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Piórnik MILAN 5 w 1 z wyposażeniem/multipiórnik z kolekcji HYDE & SEEK w kolorze zielonym z lemurem.

Multipiórnik składa się z pięciu elementów: 1 dużej saszetki - pokrowca zapinanej na suwak z uchwytem zapinanym na rzep oraz 4 mniejszych piórników-saszetek. W środku znajedziesz 4 piórniki z wyposażeniem przyczepiane na rzepy, które można używać osobno lub jako całość.

Wyposażenie: 3 długopisy CAPSULA UNO (niebieski, czarny i czerwony), linijka trójkątna 15 cm, 12 flamastrów, 12 kredek trójkątnych, temperówka, gumka do ścierania 4024.

W multipiórnikach MILAN znajdziesz min.:
- Kredki MILAN przy produkcji których użyto drewna pochodzącego wyłącznie z plantacji, gwarantujących nie używanie drewna z lasów deszczowych. Rysik kredki na całej długości jest przyklejony do drewna co zapobiega jego łamaniu. Dzięki trójkątnej budowie kredka jest ergonomiczna i wygodnie trzyma się dziecku.
- Flamastry MILAN posiadają wytrzymałą i elastyczną stożkową końcówką, która nie wpada do środka nawet przy silnym nacisku. Po chwilowym odkształceniu końcówka zawsze wraca do pierwotnego kształtu. Tusz na bazie wody. Flamastry nie zawierają ftalanów, metali ciężkich i innych substancji toksycznych. Są bezpieczne dla dzieci.
- Temperówkę z bezpiecznym przykręconym ostrzem dzięki czemu ostrze nie oddzieli się od obudowy temperówki
- Gumkę z naturalnym kauczukiem.

Multipiórnik może być wykorzystywany na wiele sposobów (po wyjęciu wyposażenia), np. jako multikosmetyczka, a duża saszetka - pokrowiec, np. jako torba na drugie śniadanie lub inne drobiazgi.

Wymiary: 22,5 x 11,5 x 11 cm.

Materiał: bawełniana strona zewnętrzna i podszewka z poliestru.

Zestawy kreatywne "MILAN KITS" stworzone specjalnie dla dzieci i z myślą o nich. To seria produktów do rysowania i malowania, które mają rozwijać kreatywność. Łączą w sobie naukę z zabawą. Idealne do przedszkola, szkoły, ale także w domu, podróży, na wakacjach.

Szczegóły

Tytuł: Multipiórnik owalny Milan z 4 piórnikami Hyde & Seek zielony lemur (08872HSB)
Producent: Milan
Kod paskowy: 8411574083504
Języki: polski
Rok wydania: 2020
Waga: 0.436 kg

Recenzje