Zestaw upominkowy MILAN SUNSET różowy (6350SN)

Milan
Zestaw upominkowy MILAN SUNSET różowy (6350SN)
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
84,64 PLN
Nasza cena
58,82 PLN
Oszczędzasz 31%

Zestaw upominkowy z produktami z kolekcji SUNSET w kolorach różowym, liliowym i turkusowym. Prostokątne pudełko upominkowe z przezroczystym plastikowym przesuwanym wierzchem. Zawiera 4 prodykty: temperówko-gumkę COMPACT, długopis COMPACT z niebieskim tuszem, ołówek automatyczny COMPACT 0,7 mm 2B i 8-cyfrowy kalkulator kieszonkowy.

Szczegółowy opis zawartości:
1. Temperówko-gumka COMPACT SUNSET to fantazyjne połączenie gumki i temperówki w jednym. Z jednej strony podwójna temperówka na cienkie i grube kredki i ołówki. Z drugiej miękka gumka syntetyczna, a po środku pojemnik na ścinki. Ma ostre i wytrzymałe ostrza ze stali węglowej dzięki czemu idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów ołówków. Posiada system bezpiecznych ostrzy, który zapobiega odłączeniu się ostrza od korpusu temperówki. Idealne do użytku szkolnego.
2. Długopis COMPACT z niebieskim tuszem. Przybliżona długość pisania: 1000 metrów. Końcówka 1 mm. Atrament wyprodukowany w Niemczech.
3. Ołówek automatyczne z grafitem 2B 0,7 mm. Grafit 2B jest miękki dzięki czemu idealnie nadaje się do pisania i rysowania artystycznego. Na końcu pod obudową duża gumka do wymazywania. Ołówek o pogrubionym kształcie, ułatwiający uchwyt.
4. Kalkulator 8-pozycyjny z miękkimi gumowymi klawiszami. 3 klawisze pamięci. Klawisz zmiany znaku +/-. Pierwiastek kwadratowy. Podwójne zasilanie: bateria 1,5V oraz bateria słoneczna. Automatyczne wyłączanie. Kalkulatory MILAN spełniają wymagania dyrektywy RoHS o ograniczeniach stosowania niektórych substancji niebezpiecznych w urządzenia elektrycznych i elektronicznych. Rozmiar kalkulatora: 9,7 x 6,2 x 0,8 cm.

Szczegóły

 • Format: 20,6 x 20,6 x 3,9 cm
 • Oprawa: pudełko
 • Tytuł: Zestaw upominkowy MILAN SUNSET różowy (6350SN)
  Producent: Milan
  Kod paskowy: 8411574085454
  Format: 20,6 x 20,6 x 3,9 cm
  Oprawa: pudełko

  Recenzje