Zestaw upominkowy Milan Shark Attack (6320SRT)

Milan
Zestaw upominkowy Milan Shark Attack (6320SRT)
Wysyłka:
Niedostępna
Cena katalogowa
0 PLN

Zestaw upominkowy z produktami z kolekcji SHARK ATTACK.

Kwadratowe pudełko upominkowe z przezroczystym plastikowym przesuwanym wierzchem. Zawiera 6 produktów: temperówko-gumkę compact, nożyczki szkolne, ołówek trójkątny 2B, długopis sway combi duo, klej 21g w sztyfcie znikający, okrągłą dużą gumkę z nadrukiem.

Wymiary pudełka: 20,6 x 20,6 x 3,9 cm.

Szczegółowy opis zawartości:
1. Temperówko-gumka COMPACT SHARK ATTACK to fantazyjne połączenie gumki i temperówki w jednym. Z jednej strony podwójna temperówka na cienkie i grube kredki i ołówki. Z drugiej miękka gumka syntetyczna, a po środku pojemnik na ścinki. Ma ostre i wytrzymałe ostrza ze stali węglowej dzięki czemu idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów ołówków. Posiada system bezpiecznych ostrzy, który zapobiega odłączeniu się ostrza od korpusu temperówki.    
2. Nożyczki szkolne BASIC COLOURS niebieskie z ostrzem tego samego koloru co plastikowa rączka. Ostrze ze stali nierdzewnej z zaokrągloną końcówką. Długość 13,3 cm.    
3. Ołówek trójkątny 2B jest miękki, dzięki czemu idealnie nadaje się do rysowania artystycznego. Posiadają unikalny system Lead Protection System (LPS), który zwiększa odporność grafitu na złamania poprzez przyklejenie go do drewna. Drewno pochodzi ze zrównoważonych plantacji. średnica grafitu: 2,2 mm.    
4. Długopisy SWAY COMBI DUO niebiesko - czerwony. Kolor obudowy odpowiada kolorowi tuszu. Długopisy z dwiema wymiennymi końcówkami, łatwy do złożenia i ponownego rozdzielenia dzięki systemowi obrotu. Przybliżona długość pisania: 650 metrów. Końcówka 1 mm.    
5. Klej w sztyfcie 21 g SHARK ATTACK. Po nałożeniu ma niebieski kolor, który znika po wyschnięciu. Uniwersalny: łatwo skleja papier, karton, tkaninę, filc, korek, skórę i piankę. Szybkoschnący. Bez rozpuszczalnika.     
6. Miękka i elastyczna gumka z syntetycznego kauczuku do usuwania szerokiej gamy grafitowych pociągnięć ołówkiem ze wszystkich rodzajów papieru. Z rysunkami dla dzieci z serii SHARK ATTACK.

Szczegóły

 • Format: 20,6 x 20,6 x 3,9 cm
 • Oprawa: pudełko
 • Tytuł: Zestaw upominkowy Milan Shark Attack (6320SRT)
  Wydawnictwo: Milan
  Kod paskowy: 8411574084174
  Rok wydania: 2020
  Format: 20,6 x 20,6 x 3,9 cm
  Oprawa: pudełko

  Recenzje