Zestaw upominkowy Parker: Długopis Parker Jotter koral + Etui Pagani (S0825230)

Parker
Zestaw upominkowy Parker: Długopis Parker Jotter koral + Etui Pagani (S0825230)
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
62,10 PLN
Nasza cena
43,11 PLN
Oszczędzasz 31%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Ten długopis to połączenie fantazyjnego koloru z klasycznym wyglądem. Dzięki temu zestawieniu powstał klasyczny długopis o oryginalnym kolorze, czyli Parker Jotter koral. Jest to ładny, smukły i zgrabny długopis, który z uwagi na swój kształt oraz wygląd najczęściej wybierany jest przez kobiety oraz dla kobiet. Piękna barwa długopisu plus charakterystyczne srebrne wykończenia sprawiają, iż długopis wygląda jednocześnie klasycznie i nowocześnie.

Korpus długopisu Parker Jotter koralowy wykonano z tworzywa sztucznego. Jego egzotyczny kolor oraz idealne wyważenie to olbrzymia zachęta do zakupu. Ważna jest także bardzo przystępna cena długopisu, dzięki której każdego stać na zakup tego produktu marki Parker.

Korpus długopisu został wykonany ze sztucznego tworzywa. Jest to jednak tworzywo o bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu Parker Jotter nie traci swoich najważniejszych parametrów, czyli perfekcyjnego wykonania oraz nieskazitelnego wyglądu. Wykończenia świetnie kontrastują z kolorem korpusu, zaś smukła linia sprawia, że długopis świetnie leży w dłoni i jest lekki, dając komfort podczas pisania.

Zestaw upominkowy zawiera: Długopis Parker Jotter koral, etui Pagani.

Szczegóły

 • Format: 15 x 24 x 4 cm
 • Oprawa: pudełko
 • Tytuł: Zestaw upominkowy Parker: Długopis Parker Jotter koral + Etui Pagani (S0825230)
  Producent: Parker
  Kod paskowy: 5902633825232
  Format: 15 x 24 x 4 cm
  Oprawa: pudełko

  Recenzje