Zestaw upominkowy MILAN CUDDLES, 6 produktów (6320CD)

Milan
Zestaw upominkowy MILAN CUDDLES, 6 produktów (6320CD)
Wysyłka:
Niedostępna
Cena katalogowa
0 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Zestaw upominkowy z produktami z kolekcji CUDDLES.
Kwadratowe pudełko upominkowe z przezroczystym plastikowym przesuwanym wierzchem.
Zawiera 6 produktów: temperówko-gumkę capsule, nożyczki szkolne, cienkopis sway, długopis sway combi duo, korektor mini w taśmie, owalną dużą gumkę z nadrukiem.
Wymiary pudełka: 20,6 x 20,6 x 3,9 cm.
 
Szczegółowy opis zawartości:
1. Temperówko-gumka CAPSULE CUDDLES to fantazyjne połączenie temperówki i gumki w jednym. Z jednej strony pojedyncza temperówka na cienkie kredki i ołówki. Z drugiej miękka gumka z syntetycznego kauczuku, a po środku pojemnik na ścinki. Mają ostre i wytrzymałe ostrza ze stali węglowej dzięki czemu idealnie nadają się do wszystkich rodzajów ołówków. Posiadają system bezpiecznych ostrzy, który zapobiega odłączeniu się ostrza od korpusu temperówki.
2. Nożyczki szkolne BASIC COLOURS różowe z ostrzem tego samego koloru co plastikowa rączka. Ostrze ze stali nierdzewnej z zaokrągloną końcówką.
3. Korektor mini w taśmie CUDDLES. Cylindryczny, posiada skuwkę zabezpieczającą. Odpowiedni dla osób leworęcznych dzięki obrotowej końcówce. Rozmiar taśmy: szerokość 5 mm x długość 6 m. Szybki, czysty i dokładny. Korekty na wszystkich rodzajach papieru. Nie pozostawiają śladów na kserokopiach.
4. Długopis SWAY COMBI DUO różowo-żółty. Kolor obudowy odpowiada kolorowi tuszu. Długopisy z dwiema wymiennymi końcówkami, łatwy do złożenia i ponownego rozdzielenia dzięki systemowi obrotu.
5. Jasno-niebieski cienkopis SWAY FINELINER z końcówką 0,4 mm o ergonomicznym kształcie. Końcówka wykonana z włókna z metalową podstawą.
6. Miękka i elastyczna gumka CUDDLES z syntetycznego kauczuku do usuwania szerokiej gamy grafitowych pociągnięć ołówkiem ze wszystkich rodzajów papieru.

Szczegóły

 • Format: 20,6 x 20,6 x 3,9 c m
 • Oprawa: Pudełko
 • Tytuł: Zestaw upominkowy MILAN CUDDLES, 6 produktów (6320CD)
  Wydawnictwo: Milan
  Kod paskowy: 8411574085461
  Format: 20,6 x 20,6 x 3,9 c m
  Oprawa: Pudełko

  Recenzje