Milan, multipiórnik owalny z 4 piórnikami Sunset - różowo-żółty (08872SNP)

Milan
Milan, multipiórnik owalny z 4 piórnikami Sunset - różowo-żółty (08872SNP)
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
181,90 PLN
Nasza cena
130,18 PLN
Oszczędzasz 29%

Piórnik MILAN 5 w 1 z wyposażeniem/multipiórnik z kolekcji SUNSET.
Multipiórnik składa się z 5 elementów: 1 dużej saszetki - pokrowca zapinanego na suwak z uchwytem zapinanym na rzep oraz 4 mniejszych piórników-saszetek.
W środku znajdziesz 4 piórniki z wyposażeniem przyczepiane na rzepy, które można używać osobno lub jako całość.
Wyposażenie w całości składa się z oryginalnych produktów MILAN: 3 długopisy CAPSULE UNO (niebieski, czarny i zielony), ołówek sześciokątny HB, linijka trójkątna 15 cm, 12 flamastrów, 10 kredek maxi ergo, temperówka AFILA, temperówka MAXI i gumka do ścierania 4024.
Przy produkcji piórników użyto najlepszych materiałów, bardzo wytrzymałych suwaków oraz wzmocnionych nici. Niepowtarzalne wzornictwo.
Wymiary multipiórnika: 22,5 x 11,5 x 11 cm.
Materiał: podszewka zewnętrzna i wewnętrzna 100% z poliestru.
 
W multipiórnikach MILAN znajdziesz m. in.:
- Kredki ołówkowe maxi o innowacyjnym ergonomicznym kształcie ze specjalnym wgłębieniem pozwalające na wygodne trzymanie kredki. Posiadają unikalny system Lead Protection System (LPS), który zwiększa odporność grafitu na złamania poprzez przyklejenie go do drewna. Drewno jest wytrzymałe i miękkie umożliwiając łatwe temperowanie. Wysokiej jakości pigmenty w żywych, intensywnych kolorach są odporne na działanie światła. Kreska wykonana kredką MILAN jest miękka, jednolita o wyraźnym odcieniu. Nie tworzy rowków ani nie niszczy papieru. Drewno pochodzi ze zrównoważonych plantacji. Każda kredka ma nadrukowaną nazwę koloru po angielsku. Kredki MILAN są zgodne z europejskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa. Nie zawierają ftalanów, metali ciężkich i innych substancji toksycznych.
- Flamastry z wytrzymałą i elastyczną stożkową końcówką o średnicy 5 mm, która nie wpada do środka nawet przy silnym nacisku. Po chwilowym odkształceniu końcówka zawsze wraca do pierwotnego kształtu. Pozwala na rysowanie cienkich i grubych linii od 0,75 mm do 3 mm. Tusz na bazie wody tworzy jaskrawe i intensywne kolory, które można ze sobą mieszać. Tusz można łatwo wyprać z większości tkanin (moczyć tkaninę w zimnej wodzie przez godzinę, a następnie prać w pralce w niskiej temperaturze). Bezpieczna wentylowana skuwka umożliwia oddychanie w przypadku połknięcia. Flamastry MILAN są zgodne z europejskimi i amerykańskimi normami bezpieczeństwa. Nie zawierają ftalanów, metali ciężkich i innych substancji toksycznych. Są bezpieczne dla dzieci.
- Temperówkę z bezpiecznym przykręconym ostrzem dzięki czemu ostrze nie oddzieli się od obudowy temperówki.
- Miękką gumkę z syntetycznego kauczuku.
 
Multipiórnik może być wykorzystywany na wiele sposobów (po wyjęciu wyposażenia), np. jako multikosmetyczka, a duża saszetka - pokrowiec, np. jako torba na drugie śniadanie lub inne drobiazgi.
Zestawy kreatywne MILAN KITS stworzone specjalnie dla dzieci i z myślą o nich. To seria produktów do rysowania i malowania, które mają rozwijać kreatywność. Łączą w sobie naukę z zabawą. Idealne do przedszkola, szkoły, ale także w domu, podróży, na wakacjach.

Szczegóły

 • Format: 22,5 x 11,5 x 11 cm
 • Tytuł: Milan, multipiórnik owalny z 4 piórnikami Sunset - różowo-żółty (08872SNP)
  Producent: Milan
  Kod paskowy: 8411574092124
  Format: 22,5 x 11,5 x 11 cm
  Waga: 0.43 kg

  Recenzje