Taśma korekcyjna 6m mix EASY

Easy Stationery
Taśma korekcyjna 6m mix EASY
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
9,62 PLN
Nasza cena
6,80 PLN
Oszczędzasz 30%

Korektor w taśmie automatyczny jest niezbędnym akcesorium zarówno w piórniku szkolnym, jak i w biurze.
Notatki bez skreśleń
Dzięki korektorowi w taśmie notatki pisane długopisem, cienkopisem lub żelopisem mogą zostać skorygowane bez zbędnych przekreśleń. Dzięki precyzyjnej końcówce, można korygować nawet pojedyncze litery lub znaki.
Korektor ma formę wygodnej taśmy, poprawek można dokonywać natychmiast po jego użyciu.
Korpus korektora ma ergonomiczny kształt, używa się go łatwo i wygodnie. Taśma przenoszona jest na papier pod wpływem nacisku. Jej szerokość wynosi 5mm, co odpowiada najczęstszej wysokości liter pisma zarówno odręcznego, jak druku.
Korpus przygotowany został w kolorystyce metalizowanej zielonej i różowej . Transparentna obudowa nadaje korektorowi w taśmie szczególnie ciekawego wyglądu.
Gwarancja jakości Easy
Wiemy, jak ważny jest długotrwały efekt, dlatego przed naszymi produktami stawiamy wysokie wymagania i dokładamy wszelkich starań, by do ich wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.
Inne z serii
Marka Easy proponuje bardzo szeroką gamę produktów piśmienniczych, wśród których dostępne są m.in. długopisy o różnej grubości linii, korektory, ołówki klasyczne i automatyczne, zestawy geometryczne i ich elementy. Wszystkie produkty wykonywane są z najwyższą dbałością o jakość i w ciekawym wzornictwie.
Parametry:
- ergonomiczny kształt
- dobrze kryjący
- szybkoschnący
- szerokość taśmy: 5 mm
- długość taśmy: 6 m

Szczegóły

Tytuł: Taśma korekcyjna 6m mix EASY
Producent: Easy Stationery
ISBN: 5902693299424

Recenzje