Cyrkiel metalowy z grafitem EASY

Easy Stationery
Cyrkiel metalowy z grafitem EASY
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
9,64 PLN
Nasza cena
6,81 PLN
Oszczędzasz 30%

Mix wzorów. Towar wysyłany losowo!
Cyrkiel jest niezbędnym wyposażeniem szkolnego piórnika, model z wymiennym wkładami gwarantuje cienką, precyzyjną linię.
Wygoda na okrągło
Jednym z tematów, które warto zapamiętać ze szkoły są podstawy geometrii. Wiedza ta jest przydatna w wielu dziedzinach życia, podobnie jest z umiejętnością korzystania z przyrządów: cyrkla, ekierki i kątomierza.
Cyrkiel służy do precyzyjnego rysowania okręgów. Ich średnica zależna jest od rozstawu ramion cyrkla, zaś grubość linii od stopnia zaostrzenia grafitu. Dzięki zastosowaniu wymiennych rysików, linia zawsze jest odpowiednio cienka.
Gwarancja jakości Easy
Wiemy, jak ważny jest długotrwały efekt, dlatego przed naszymi produktami stawiamy wysokie wymagania i dokładamy wszelkich starań by do ich wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.
Inne z serii
W ramach serii artykułów znajdujących zastosowanie w szkole i biurze, Easy proponuje szeroką gamę produktów piśmienniczych, m.in. ołówków grafitowych i automatycznych, długopisów, cienkopisów. Warto zwrócić również uwagę na produkty pobudzające kreatywność, m.in. nożyczki z ostrzem wycinającym wzory, węgiel rysunkowy, pastele.
Parametry:
- w zestawie: cyrkiel
- materiał: metal
- pakowany w wygodne etui

Szczegóły

Tytuł: Cyrkiel metalowy z grafitem EASY
Producent: Easy Stationery
ISBN: 5902693299738

Recenzje