Żelopis neonowy 4 multi kolory EASY

Easy Stationery
Żelopis neonowy 4 multi kolory EASY
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
8,57 PLN
Nasza cena
6,08 PLN
Oszczędzasz 30%

Żelopis multicolor , długopis żelowy w żywych, intensywnych kolorach doskonale sprawdzi się podczas zdobienia albumów i kartek.
Grubość linii:
1,0 mm
Zestaw żelopisów długopisów żelowych w 4 niezwykle żywych, intensywnych kolorach
Intensywne kolory ożywią projekt, nadając mu głębi i nutki szaleństwa. Doskonale sprawdzą się w kartach i albumach o dynamicznym, zdecydowanym charakterze. Świetnie sprawdzą się również w szkole.
Odrobina blasku
Żelopis długopis żelowy w intensywnych kolorach nada projektom zdecydowanego charakteru i dynamiki. Dodanie elementów wykonanych przy użyciu tego zestawu sprawi, iż nikt nie pozostanie obojętny na efekty twojej pracy.
Delikatny żel stosowany może być zarówno do kaligrafowania tekstu, jak i zdobienia większych powierzchni papieru.
Wygoda
Dzięki żelowej postaci, tusz łatwo rozprowadza się po zdobionej powierzchni. Metalowa końcówka ułatwia prowadzenie precyzyjnej linii.
Gwarancja jakości Easy
Wiemy, jak ważny jest długotrwały efekt, dlatego przed naszymi produktami stawiamy wysokie wymagania i dokładamy wszelkich starań by do ich wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.
Inne z serii
W ramach serii produktów do ozdabiania znajdziesz m.in. zestawy klejów ozdobnych: z brokatem, konfetti i perłowych, nożyczki z ostrzem wycinającym wzór, kredki i flamastry. Przekonaj się, które najbardziej pasują do Twojego projektu.
Parametry:
- w zestawie: 4 żelopisy
- grubość linii: 1,0 mm
- tusz: żelowy, w intensywnym multi kolorach


Szczegóły

Tytuł: Żelopis neonowy 4 multi kolory EASY
Producent: Easy Stationery
ISBN: 5902693299370

Recenzje