Szkicownik Niedźwiedź

greenmink.pl
Szkicownik Niedźwiedź
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
17,37 PLN
Nasza cena
13,67 PLN
Oszczędzasz 22%

Ekologiczny szkicownik na spirali z certyfikatem FSC, w 100% z recyklingu.
Efektowny szkicownik ekologiczny na spirali z twardymi, tekturowymi okładkami pochodzącymi w całości z odzysku!!! Szkicownik posiada certyfikat FSC gwarantujący, że jego użytkownicy wspierają odpowiedzialne zarządzanie rozwojem lasów. To idealny prezent dla wszystkich dbających o ekologię.
Okładki z naturalnej tektury tworzą stabilną i wygodną do trzymania w jednej ręce podkładkę o grubości 2 mm! W środku znajduje się 96 stron z niepowlekanego kremowego papieru, znakomicie nadającego się do rysowania: ołówkiem, kredkami, węglem, suchymi pastelami, piórem lub długopisem. Szkicownik sprawdzi się doskonale do utrwalania efektów własnej kreatywności lub robienia ulubionych gryzmołków. Może pełnić funkcję albumu, dziennika, pamiętnika lub notesu. Dzięki rozmiarowi (14 cm x 25 cm) szkicownik zmieści się w niewielkiej torebce lub plecaku - można go mieć zawsze pod ręką by utrwalać pomysły.
W serii greenmink.pl ukazało się osiem szkicowników na spirali, z różnymi motywami graficznymi na okładce: Jeleń, Lew, Niedźwiedź, Skorpion, Ryby, Wilk, Żarówka, Kot.

Szczegóły

Tytuł: Szkicownik Niedźwiedź
Producent: greenmink.pl
ISBN: 5907622694400

Recenzje